sobota, 9 stycznia 2021

Ogłoszenia 2021.01.10 r. Niedziela Chrztu Pańskiego

• Dz niedziela Chrztu Pańskiego kończy się okres Bożego Narodzenia.

• Dziękujemy za ofiary składane na tacę i przesyłane za pośrednictwem banku na remont starego Kościoła, utrzymanie kościoła i na kolędę

Numer konta parafialnego: 76 1020 1042 0000 8402 0273 0539
    •  tytułem: Darowizna na cele kultu religijnego, z dopiskiem przeznaczeniem na .....
    • W poniedziałek 11 stycznia o godz. 20.00 Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.

• We wtorek o godz. 19.00 spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.

• Adoracja Najświętszego Sakramentu we czwartek od godz. 7.30 do 18.00.

• Wizyta u chorych w styczniu w najbliższy piątek 15 stycznia od godz. 9.00.

• W niedzielę 24 stycznia przypada Niedziela Słowa Bożego. Zapraszamy na wspólne czytanie Księgi Rodzaju w przeddzień w sobotę 23 stycznia na godz. 19.00. Do proklamacji Słowa zapraszamy osoby z dobrą dykcją z różnych wspólnot. Osoby chętne prosimy zgłaszać się do p. Elżbiety Kowalskiej ze Wspólnoty Biblijnej, która koordynuje tę akcję. Nasza lektura będzie trwała do północy.

• Z racji na pandemię prosimy zakładać maseczki i zachować dystans pomiędzy obcymi osobami 1,5 m. Przy drzwiach są umieszczone płyny odkażace.

• W związku z pandemią tradycyjne wizyty duszpasterskie są odwołane. Zgodnie z decyzją księdza biskupa możliwe są Msze św. organizowane dla mniejszej grupy wiernych z rejonu lub ulicy parafii. Sprawowanie takich Mszy św. o godz. 19.00  rozpoczniemy od jutra w następującym porządku.

Poniedziałek 11 stycznia: Ekspresowa, Nastawnicza, Liczydło, Powałów, Duninów, Modlińska 152-162A, 15 Sierpnia, Pułaskiego, Kobierzycka, M. Kątskiego; A. Fleminga

Wtorek 12 stycznia: Kołacińska cała z osiedlem "Srebrna Góra", Rozewska, Żywiczna, Sąsiedzka, K. Szałasa, Lucynowska, Samowarowa;

We środę 13 stycznia: Srebrnogórska, Szałwiowa, Wiklinowa, Fortel, Szynowa, Wczele, Uniwersału;

We czwartek 14 stycznia: Czarnocińska, Dziatwy/poza osiedlem/, Modlińska 186; Marchołta, Drogowa, Uczniowska, Połączona; Skuterowa, Drożdżowa; Pasieki, Pszczela, Podróżnicza – cała z osiedlem; Krokwi/poza osiedlem/, braci Zawadzkich;

w piątek 15 stycznia: Dziatwy osiedle;

w poniedziałek 18 stycznia: ul. Krokwi osiedle Klasyków, nowe bloki z ul. Klasyków;