sobota, 30 stycznia 2021

ogłoszenia 2021.01.31 IV niedziela zwykła

Dziękujemy za ofiary składane na tacę i przesyłane za pośrednictwem banku na remont starego Kościoła, utrzymanie kościoła, ogrzewanie i na kolędę. Bóg zapłać za wspólną troskę o materialne sprawy naszej parafii.

Dzisiaj o godz. 1630 spotkanie kandydatów do bierzmowania grupy młodszej. Za tydzień 7 lutego na godz. 16.30 zapraszamy starszą grupę młodzieży.
Dzisiaj Msza św. za Ojczyznę o godz. 19.30.
We wtorek przypada święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 16.30, 18.00 i 19.30. Na każdej Mszy św. poświęcenie gromnic. Jest to również Dzień Życia Konsekrowanego. Taca na zakony klauzurowe.
W I czwartek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu od rannej Mszy św. do g. 1800.
W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca lutego. Wizyta u chorych od godz. 900. Msze św. o godz. 700, 1630 i 1800. Spowiedź po południu od godz. 1600.
I sobota miesiąca Msza św. wynagradzająca o g. 16.00 a po niej różaniec.
Msza św i spotkanie rodziców i dzieci komunijnych ze szkół 110 i 257 w niedzielę 14 lutego o godz. 1500. Natomiast pozostałe szkoły w niedzielę 21 lutego o godz. 15.00.
Katechezy dla dorosłych i młodzieży ruszą ponownie od 8 lutego za tydzień w niedzielę będziemy gościć członków drogi neokatechumenalnej z zaproszeniem na kontynuację katechez.
Otrzymaliśmy radosną wiadomość, że zbiórka dla Michałka Boguckiego chorującego na SMA (rdzeniowy zanim mięśni) została zakończona sukcesem. Udało się nazbierać sumę niezbędną do rozpoczęcia leczenia terapią genową. Michałek odbył już pierwsze konsultacje lekarskie i niebawem otrzyma lek, będący jedyną szansą na znaczną poprawę stanu zdrowia. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli leczenie modlitwą i darem serca.

Z racji na pandemię prosimy zakładać maseczki i zachować dystans pomiędzy obcymi osobami 1,5 m. Przy drzwiach są umieszczone płyny odkażace.

W związku z pandemią tradycyjne wizyty duszpasterskie są odwołane. Zgodnie z decyzją księdza biskupa możliwe są Msze św. organizowane dla mniejszej grupy wiernych z rejonu lub ulicy parafii. Sprawowanie Mszy św. odbywają się w naszym kościele o godz. 19.00. Serdecznie zapraszamy. 

Kalendarz Mszy św. znajdziesz poniżej w ogłoszeniach z poprzedniej niedzieli 24 stycznia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz