sobota, 6 lutego 2021

ogłoszenia 2021.02.07 V niedziela zwykła

Dziś gościmy członków drogi neokatechumenalnej z zaproszeniem na kontynuację katechez dla dorosłych i młodzieży. Katechezy od jutra w poniedziałki i czwartki o godz. 20.00 w Wieczerniku.

Dzisiaj o godz. 1630 spotkanie kandydatów do bierzmowania grupy starszej.

Dziękujemy za ofiary składane na tacę i przesyłane za pośrednictwem banku na remont starego Kościoła, utrzymanie kościoła, ogrzewanie i na kolędę. Bóg zapłać za wspólną troskę o materialne sprawy naszej parafii.

Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej w poniedziałek 8 lutego o godz. 19.00.

We czwartek przypada Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes i Światowy Dzień Chorego Msze św. o godz. 9.00 i 18.00 z modlitwą za chorych.
Adoracja Najświętszego Sakramentu we czwartek od godz. 7.30 do 18.00.
W piątek po Mszy św. wieczornej Modlitwa Uwielbienia przed Najświętszym Sakramentem.
Msza św. i spotkanie rodziców i dzieci komunijnych ze szkół 110 i 257 w niedzielę 14 lutego o godz. 1500. Natomiast pozostałe szkoły: Inspirację, Mentis, Nasza Szkoła i STO zapraszamy w niedzielę 21 lutego o godz. 15.00.

Z racji na pandemię prosimy zakładać maseczki i zachować dystans pomiędzy obcymi osobami 1,5 m. Przy drzwiach są umieszczone płyny odkażace.

W związku z pandemią tradycyjne wizyty duszpasterskie są odwołane. Zgodnie z decyzją księdza biskupa możliwe są Msze św. organizowane dla mniejszej grupy wiernych z rejonu lub ulicy parafii. Serdecznie zapraszamy we wtorek 9 lutego godzinie 19.00, tych, którzy chcą a nie mogli wcześniej.
W zakrystii i poprzez internet możemy zgłaszać potrzebę indywidualnych odwiedzin. Ważna informacja to adres zamieszkania i numer telefonu, abyśmy mogli ustalić odpowiedni termin.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz