sobota, 20 lutego 2021

ogłoszenia 2021.02.21 I niedziela Wielkiego Postu

Zapraszamy na katechezy dla dorosłych i młodzieży w poniedziałki i czwartki o godz. 20.00 w Wieczerniku.

W tym tygodniu ks. prałat Mirosław Bielawski obchodzi swoje 87 urodziny,  a także imieniny. Zapraszamy na Msze św. sprawowane w jego intencji we wtorek o godz. 18.00 i we środę na nowennie do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.  Czcigodnemu Jubilatowi życzymy zdrowia, sił, pogody ducha. 

Wczoraj w Seminarium duchownym zostały udzielone posługi  lektora i akolity seminarzystom naszej diecezji. Dzisiaj po raz pierwszy w naszej parafii pełni posługę akolity nasz parafianin kleryk czwartego roku Przemysław Dagis. Prosimy o modlitwę o nowe powołania.

Dzisiaj o godz. 1500 Msza św i spotkanie rodziców i dzieci komunijnych ze szkół 367, Inspiracji, Mentis, Naszej Szkoły i STO.

W poniedziałek 22 lutego po Mszy św. wieczornej nabożeństwo papieskie.

Adoracja Najświętszego Sakramentu w każdy czwartek od Mszy św. o 700 do godz. 2000.

W piątki Wielkiego Postu będą sprawowane Drogi Krzyżowe w następującym porządku: o 1630 prowadzona przez dzieci, o 1700 przez wspólnoty, a o 1900 prowadzona przez młodzież.

Nabożeństwa Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym będą odprawiane w niedziele o godz. 1700.

Za tydzień w niedzielę 28 lutego o godz. 15.30 Msza św. i spotkanie kandydatów do bierzmowania z grupy starszej, po Mszy św. wieczornej modlitwa o beatyfikację kardynała Wyszyńskiego, a o godz. 19.30 Msza św. za Ojczyznę.

Dziękujemy za ofiary składane na tacę i przesyłane za pośrednictwem banku na remont starego Kościoła, utrzymanie kościoła, ogrzewanie i na kolędę. Bóg zapłać za wspólną troskę o materialne sprawy naszej parafii.

Za tydzień zbiórka do puszek na dzieło misyjne Ad gentes.

Z racji na pandemię prosimy zakładać maseczki i zachować dystans pomiędzy obcymi osobami 1,5 m. Przy drzwiach są umieszczone płyny odkażace.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz