sobota, 12 czerwca 2021

Ogłoszenia 2021.06.13 XI Niedziela zwykła

• Dzisiaj na Mszy św. uroczystość rocznicy I Komunii godz. 1000 i 1130SP 110.

• Dziś o godz. 1800 ks. biskup Ordynariusz odprawi uroczystą Mszę św. w bazylice Najświętszego Serca Jezusowego na Pradze. Będzie to nasze, warszawsko-praskie uwielbienie Serca Bożego. W tym samym czasie i w duchowej łączności z ks. biskupembędziemy sprawowali Eucharystię ku czci Serca Jezusowego. Dziś też po Mszy św. wieczornej nabożeństwo fatimskie, różaniec i Litania do Serca Pana Jezusa i akt ofiarowania rodzin Sercu Jezusowemu

• Jutro w poniedziałek o 1900 spotkanie członków parafialnej Rady Duszpasterskiej.

• Nabożeństwa czerwcowe odbywają się po Mszach św. wieczornych.

• We środę 16 czerwca o godz. 19.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania młodsza grupa.

• W najbliższy piątek o godz. 1700 zapraszamy dzieci ze wszystkich szkół podstawowych na spotkanie Oazy dzieci Bożych.

• W sobotę 19 czerwca o 1200 uroczystość I Komunii dzieci ze Szkoły STO. W niedzielę 20 czerwca o godz. 1000 Rocznica I Komunii SP 367. Spowiedź dla tej grupy dzieci i rodziców w piątek 18 czerwca od godz. 1700.

• W sobotę 19 czerwca o godz. 1500 Msza św. o błogosławieństwo Boże dla wszystkich kręgów Domowego Kościoła,

• W sobotę 19 czerwca po wieczornej Mszy św. nabożeństwo do św. Józefa. Zapraszamy wszystkich ojców, na modlitwę w waszej intencji.

• W przyszłą niedzielę 20 czerwca zbiórka do puszek na pomoc Rodzinom w Syrii.

• Przypominamy o potrzebie zachowania ostrożności i zasad dystansu i maseczek w przestrzeni kościelnej.