sobota, 26 czerwca 2021

Ogłoszenia 2021.06.27 XIII Niedziela zwykła

  • Dziś gościmy ks. Marka Lemiecha proboszcza z Parafii w Wielgolesie Brzezińskim. Wygłosi on do nas Słowo Boże i zbierze tacę na budowę Kościoła.

  • Dziś po Mszach zbiórka do puszek na stypendia naukowe dla księży studiujących za granicą.

  • Dziś o 19.30 Msza św. za Ojczyznę.

  • W poniedziałek 28 czerwca nabożeństwo przed beatyfikacją Sługi Bożego Kardynała Wyszyńskiego razem z nabożeństwem czerwcowym.

  • We wtorek przypada Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msza z wigilii w poniedziałek o godz. 18.00, a we wtorek o godz. 7.00 i 18.00. Taca na konserwację Bazyliki św. Piotra oraz działalność charytatywną Stolicy Apostolskiej. Udziela się odpustu zupełnego wiernym, którzy posługując się pobożnie przedmiotami kultu pobłogosławionymi przez papieża lub biskupa, dodadzą do swoich modlitw wyznanie wiary.

  • W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Wizyta u chorych od godz. 900. Spowiedź po południu od godz. 1700. Msze św. o godz. 700 i 1800. Kancelaria nie będzie czynna.

  • I sobota miesiąca Msza św. wynagradzająca o godz. 1600. Następnie różaniec.

  • Adoracje Najświętszego Sakramentu w okresie wakacyjnym we czwartki od g. 1500 do 1800.

  • Przypominamy o potrzebie zachowania ostrożności i zasad dystansu i maseczek w przestrzeni kościelnej.

  • Rozpoczęliśmy czas wakacji dziękujemy Panu Bogu za trudny czas nauki i pracy. Potrzebujemy kontaktu z naturą, integracji rodzinnej i koleżeńskiej, potrzebujemy kontaktu z Panem Bogiem: rekolekcji, codziennej modlitwy i niedzielnej Eucharystii.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz