sobota, 19 czerwca 2021

Ogłoszenia 2021.06.20 XII Niedziela zwykła

 • Dekret biskupa o ustaniu dyspensy. - czytaj poniżej.

 • Dziś zbiórka do puszek na pomoc Rodzinom w Syrii.

 • Dzisiaj na Mszy św. uroczystość rocznicy I Komunii godz. 1000  SP 367.

 • Nabożeństwa czerwcowe odbywają się po Mszach św. wieczornych.

 • We wtorek nabożeństwo papieskie po Mszy św. wieczornej razem z czerwcowym.

 • We czwartek przypada Uroczystość Narodzenie św. Jana Chrzciciela. Msza z wigilii we środę o godz. 18.00. a we czwartek o godz. 7.00 i 18.00.

 • We czwartek 24 czerwca o 1800 Msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Zachęcamy dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli i katechetów do wspólnej modlitwy, a najmłodszych  do spowiedzi i komunii św. od godz. 1700.

 • Za tydzień będziemy gościli ks. Marka Lemiecha proboszcza z Parafii w Wielgolesie Brzezińskim. Wygłosi on słowo Boże i zbierze tacę na budowę Kościoła.

 • W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na stypendia naukowe dla księży studiujących za granicą.

 • Przypominamy o potrzebie zachowania ostrożności i zasad dystansu i maseczek w przestrzeni kościelnej.

 • Z racji kolejnego etapu konsultacji społecznych dotyczącej rozbudowy linii kolejowej (projekt pn.: „Zwiększenie przepustowości na odcinku Warszawa Wschodnia – Nasielsk (Kątne/Świercze)"), a w szczególności z powodu proponowanego korytarza ingerującego w tereny bezpośrednio przylegające do naszego kościoła. Zachęcamy do wypełnienia ankiety konsultacyjnej na stronie projektanta (firmy Databout). Korytarz nr 3, przechodzący przez tereny leśne, obok osiedli i budynków parafialnych wydaje się być najtańszy i najprostszy do realizacji, obawiamy się, że może zostać wybrany do realizacji.  

 • Link do opisu konsultacji: https://www.databout.pl/konsultacjespoleczne/

 • Bezpośrednie łącze do ankiety:

 • https://forms.office.com/pages/responsepage.aspx?id=qHxiMbJP2EyaKozz58W_GWM1xY_X3FFAlH1BX8vcEb5UODlYRDVaTTZFTDhQMUkxUUdFSUZVVzc5UC4u


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz