sobota, 14 sierpnia 2021

Ogłoszenia 2021.08.15 XX Niedziela zwykła

• Dziś Kościół obchodzi Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, która jest jednocześnie Uroczystością Matki Bożej Zwycięskiej – Patronki Diecezji. Po każdej Mszy św. poświęcenie wianków.

• Władza diecezjalna zwolniła z obowiązków wikariusza księdza Marka Gawle i skierowała go do parafii św. Feliksa z Kantalicjo. Pożegnanie ks. Marka w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 8.30.

• We czwartek 19 sierpnia o godz.18.00 zapraszamy do wspólnej modlitwy w ramach Roku Rodziny. Modlitwa za osoby uzależnione: Msza i nabożeństwo do św. Józefa.

• W poniedziałek 23 sierpnia spotkanie członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej

• 3 września o godz. 18.00 odbędzie się w naszej parafii Msza św. rozpoczynająca diecezjalną nowennę przed beatyfikacją kardynała Wyszyńskiego i Matki Róży Czackiej.

• W wakacje w niedziele nie ma Mszy św. o godz. 1300. Msze św. w tygodniu o 700 i 1800. Natomiast kancelaria parafialna czynna w poniedziałki, środy, czwartki i piątki od godz. 1600 do 1730.

• Adoracje Najświętszego Sakramentu w okresie wakacyjnym we czwartki od 1500 do 1800.

• Za tydzień taca przeznaczona będzie na budowę kościoła w Wielgolesie Brzezińskim.

• Przypominamy o potrzebie zachowania ostrożności i zasad dystansu oraz maseczek w przestrzeni kościelnej.

• Wszystkim rozpoczynającym wakacje oraz gościom życzymy udanego wypoczynku, pogłębienia relacji z Panem Bogiem i ludźmi.