niedziela, 9 stycznia 2022

Ogłoszenia 2022.01.09 r. Niedziela Chrztu Pańskiego

1.     Dziś Niedziela Chrztu Pańskiego kończy się okres Bożego Narodzenia.

2.     W poniedziałek 17 styczna o godz. 19.00 Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.

3.     22 stycznia w sobotę po Mszy św. o godz. 18.00 wspólne czytanie Pisma św. w tym roku będziemy czytać księgę Wyjścia. Zapraszamy do czytania i słuchania.

4a.     Za tydzień o godz. 16.30 Msza św. z udziałem dzieci komunijnych i ich rodziców grupa I: SP 367, Inspiracja, STO, Mentis i Nasza Szkoła. A za dwa tygodnie o tej samej porze grupa II: SP 257, 110.

4.b W przyszłą niedzielę o 19.00 spotkanie wspólnoty Papieskiej.

5.     W Nowym Roku możliwe będą wizyty duszpasterskie w naszych domach na zaproszenie. Zaproszenia na wizytę duszpasterską  możemy zostawić w zakrystii, kancelarii osobiście lub telefonicznie tel. 22 203 61 38, a także mailowo. Prosimy podać nazwisko, adres i kontakt telefoniczny bądź mailowy dla umówienia spotkania. Zapisy do przyszłej niedzieli.

6.     Dziękujemy za ofiary składane na tacę i przesyłane za pośrednictwem banku na utrzymanie kościoła, ogrzewanie, remont starego Kościoła, a także na kolędę. Dla rozliczenia się z fiskusem warto dopisać darowizna na cele kultu religijnego.

7.     Adoracja Najświętszego Sakramentu we czwartek od godz. 7.30 do 18.00.

8.     W niedzielę 23 I o g. 19 zapraszamy do Wieczernika na sztukę z okazji 120. urodzin s. Benigny Stanisławy Umińskiej, która w czasie II wojny światowej w "Przystani" przy Modlińskiej 257 prowadziła z Leonem Schillerem konspiracyjny teatr i ratowała dzieci żydowskie. Jednoaktowy spektakl połączony będzie z kolędowaniem na pamiątkę wystawianych w "Przystani" pastorałek. Wystąpią aktorzy scen warszawskich, nasz chór Ave i kwartet smyczkowy. Wstęp wolny za bezpłatnymi wejściówkami, które można odebrać w zakrystii. Szczegóły na ulotkach i plakatach.

9.     Zapraszamy na Msze kolędowe i spotkania duszpasterskie z określonych rejonów parafii. Msze odbywają się o godz. 19.00 w następującym porządku:

 

10 stycznia

poniedziałek o g. 19

Czarnocińska, Dziatwy/poza osiedlem/, Modlińska 186; Marchołta, Drogowa, Uczniowska, Połączona; Skuterowa, Drożdżowa; Pasieki, Pszczela, Podróżnicza – cała z osiedlem; Krokwi/poza osiedlem/,  braci Zawadzkich; 

11. stycznia

wtorek  g. 19

Dziatwy osiedle;

 

12. stycznia

Środa  g. 19

 ul. Krokwi osiedle Klasyków, nowe bloki z ul. Klasyków;

13 stycznia

czwartek

od g. 19

J. Mehoffera - od ul. Modlińskiej  do lasu,  Czarodzieja, Geograficzna, Stągiewna, Modlińska od 228 do nr 242 z osiedlem, Przylesie, J. Żiżki, Czeremchowa, Rustykalna, Papieska, Szafirków, Wilczej Łąki, Kaliny, 4-listnej Koniczynki, Animuszu, Prząśniczek, Przylesie i J. Husa bloki i domy;

 

14. stycznia

piątek g. 19

J. Mehoffera – od nr 100 do torów i bloki 103, 103A, 103B, 103C; Żółta, Zawiślańska, Kwietniowa, Zielonych Traw, Chlebowa, Wąska, Chlubna od Czajki do torów, Połoniny, Parcelacyjna, Strzybnicka, Boczańska, Czajki, Łąkowa, Grudowska;

18. stycznia

wtorek g. 19

Fletniowa, Bieszczadzka, Podkładowa, Karnicka, Podgórna cała, Semaforowa, Orchowiecka, Kiersnowskiego cała i osiedle;  

19 stycznia

środa  g. 19

Bohaterów 12, Czołowa wraz z osiedlem Koss,  R. Palestera, Epopei, Śpiewaków, Kaweckiej, Messal, Negri, Celtów, Wikingów;

20 stycznia

czwartek

o g. 19

Dawny Marcelin: Lemiesz, Zyndrama z Maszkowic, Zakręcona, Morwowa, Złotych Dębów, Borecka, Szklarniowa 2 i 4, Smugowa, Wyspiarska, Jeżowa, Łosia, Młyńska, Waligóry, Gitarowa, Perkusyjna, Operowa;

21. stycznia

piątek g. 19

Tomaszew: ul. Cieślewskich, Bruszewska, Rybacka,Warmińska, Szklarniowa 23,24,28,30; Ornecka 77-124, Osieki, Uzdowska 9; Płochocińska 77a-104 i bloki 101, Przy Kanale 2,2a,5; Łazy, Młyńska, Inna, Gaik, Odłogi, Piknikowa, Ogrody Przyjaciół;

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz