niedziela, 16 stycznia 2022

Ogłoszenia 2022.01.16 r. II Niedziela zwykła

1.     Dziś zbiórka do puszek na leczenie jednorocznej Arianny. Dziecko potrzebuje natychmiastowej operacji w Stanach Zjednoczonych, która jest bardzo droga około 10 mln zł. Brakuje jeszcze około 2 mln zł.

2.     Dziś  o godz. 16.30 Msza św. z udziałem dzieci komunijnych i ich rodziców ze szkół SP 367, Inspiracja, STO, Mentis i Nasza Szkoła. Za tydzień o godz. 16.30 Msza św. z udziałem dzieci komunijnych i ich rodziców grupa II: SP 110 i 257;

3.     Dziś po Mszy św. wieczornej do wspólnego uwielbiania Boga w Najświętszym Sakramencie, do wspólnej spontanicznej modlitwy.  

4.     Dziś o 19.00 w Wieczerniku spotkanie młodszej grupy młodzieży do bierzmowania, natomiast  w przyszłą sobotę 22 stycznia o 16.30 w kościele   starszej grupy młodzieży.

6.     Dziś też o godz. 19.00  po Mszy św. wieczornej spotkanie Wspólnoty Papieskiej. 

7.     W poniedziałek 17 styczna o godz. 19.00 Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.

8.     W najbliższą sobotę 22 stycznia po Mszy św. o godz. 18.00 wspólne czytanie Pisma św. w tym roku będziemy czytać księgę Wyjścia. Zapraszamy do czytania i słuchania. Osoby chcące czytać prosimy zostawić w zakrystii kontakt telefoniczny.  

9.     Dziękujemy za ofiary składane na tacę i przesyłane za pośrednictwem banku na utrzymanie kościoła, ogrzewanie, remont starego Kościoła, a także na kolędę. Dla rozliczenia się z fiskusem warto dopisać darowizna na cele kultu religijnego.

10.  Adoracja Najświętszego Sakramentu we czwartek od godz. 7.30 do 18.00.

11.  W niedzielę 23 I o g. 19 zapraszamy do Wieczernika na sztukę z okazji 120. urodzin s. Benigny Stanisławy Umińskiej, która w czasie II wojny światowej w "Przystani" przy Modlińskiej 257 prowadziła z Leonem Schillerem konspiracyjny teatr i ratowała dzieci żydowskie.  Wystąpią aktorzy scen warszawskich, nasz chór Ave i kwartet smyczkowy.    

12.  Wizyty duszpasterskie w naszych domach na zaproszenie. Zaproszenia na wizytę duszpasterską  możemy zostawić w zakrystii, kancelarii osobiście lub telefonicznie tel. 22 203 61 38, a także mailowo. Prosimy podać nazwisko, adres i kontakt telefoniczny bądź mailowy dla umówienia spotkania. Dzisiaj ostatni dzień zapisów.  

13.  Zapraszamy na Msze kolędowe i spotkania duszpasterskie z określonych rejonów parafii. Msze odbywają się o godz. 19.00 w następującym porządku:

 

18. stycznia

wtorek g. 19

Fletniowa, Bieszczadzka, Podkładowa, Karnicka, Podgórna cała, Semaforowa, Orchowiecka, Kiersnowskiego cała i osiedle;  

19 stycznia

środa  g. 19

Bohaterów 12, Czołowa wraz z osiedlem Koss,  R. Palestera, Epopei, Śpiewaków, Kaweckiej, Messal, Negri, Celtów, Wikingów;

20 stycznia

czwartek

o g. 19

Dawny Marcelin: Lemiesz, Zyndrama z Maszkowic, Zakręcona, Morwowa, Złotych Dębów, Borecka, Szklarniowa 2 i 4, Smugowa, Wyspiarska, Jeżowa, Łosia, Młyńska, Waligóry, Gitarowa, Perkusyjna, Operowa;

21. stycznia

piątek g. 19

Tomaszew: ul. Cieślewskich, Bruszewska, Rybacka,Warmińska, Szklarniowa; Ornecka 77-124, Osieki, Uzdowska 9; Płochocińska 77a-104 i bloki 101, Przy Kanale; Łazy, Młyńska, Inna, Gaik, Odłogi, Piknikowa, Ogrody Przyjaciół;

24. stycznia

poniedziałek g. 19

 Szamocin, J. Kukuczki, Poręby, Konturowa, Płochocińska 105-158, Werandowa, Cichy Zakątek, Koziołka i Sarenki, Dylewska; Ornecka 130-149; Wilkowiecka, Cudne Manowce, Stuletnia;

25 stycznia

wtorek g. 19

Ciupagi bloki i domy, Ziołowa, część ul. Lemiesz przy Ziołowej, Majorki,  Ambaras, Dynamiczna, Tetmajera, Zegarynki, Żyrardowska, Mazurska, Pionierów, Guńki, Cytadeli, Pocztowa, Forsycji, Kosobudzka, Uzdowska;

26 stycznia

środa g. 19

Bohaterów, Spadkowa, Sadkowska, Przeździecka,  Ołówkowa, Parowozowa, Piskląt, Kazuńska, Wykrot, Insurekcji, Ołówkowa, Wałuszewska cała domy i osiedle, Sianokosów, Arkony, Brzozowy Zagajnik, Polnych Kwiatów, Starego Dębu;

27 stycznia

czwartek g. 19

Marywilska cała, os. Młyny, Sygnałowa,

 

28 stycznia

piątek g. 19

 J. Mehoffera od torów /do końca/ do ul. Ślepej  z osiedlem Zielona, Widna, Tapetowa, Lidzbarska, Na Przełaj, Braniewska, Łazanowicka, Wyganowska, Ślepa;

31 stycznia

poniedziałek g. 19

Raciborska, Przytulna, Henrykowska, Wadowicka, Chlubna  88-102, Dwusieczna, Łuczywo, Kłosowa, Piwoniowa, Brzezińska cała wraz z osiedlem,

1 lutego g. 19 wtorek

Dla tych, którzy nie mogli wcześniej

 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz