niedziela, 30 stycznia 2022

Ogłoszenia 2022.01.30 r. IV Niedziela zwykła

• Dziś Msza św. za Ojczyznę o godz. 19.30.

• Zespół Synodalny  zachęca do wypełnienia ankiety synodalnej. Wypełnione ankiety możemy wrzucać do urny, która znajduje się na stoliku przy wyjściu z kościoła.

• We wtorek o 19.00 spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.

•  We środę  święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 16.30 i 18.00. To Dzień Życia Konsekrowanego. Taca na zakony klauzurowe.

• We czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od Mszy porannej do godz. 20.00, z przerwą na pogrzeb śp. Marka Ottersteina(11.30 -13.00).

•  I piątek miesiąca.  Wizyta u chorych od godz. 9.00. Spowiedź rano na Mszy św.  a po południu od godz. 16.00.  Msze św. o godz. 7.00, 16.30 i 18.00.

•  I sobota Msza św. o godz. 16.00 a po niej różaniec.

• W tym tygodniu kancelaria nieczynna we środę i w piątek.
  • Dziękujemy za ofiary składane na tacę i przesyłane za pośrednictwem banku na utrzymanie kościoła, ogrzewanie, remont starego Kościoła i dar kolędowy.
  • Dyrekcja wraz z Radą Rodziców Szkoły Podstawowej nr 110 przy ul. Bohaterów 41 zwracają się z gorącą prośbą o społeczne poparcie inicjatywy przekazania budynku po dawnym Domu Dziecka przy ul. Bohaterów 50 na rzecz rozbudowy szkoły. Jest to najtańsza i najszybsza w realizacji opcja rozwiązania złych warunków lokalowych przepełnionej już placówki. Gotowa do podpisu petycja znajduje się na stoliku z prasą. Zbiórka podpisów prowadzona będzie do końca lutego.

• Pamiętajmy o środkach ostrożności w związku ze zwiększoną liczbą zachorowań na Covid 19: o maseczkach i dystansie.

• Zapraszamy na Msze kolędowe i spotkania duszpasterskie z określonych rejonów parafii. Msze odbywają się o godz. 19.00 w następującym porządku:

31 stycznia

poniedziałek g. 19

Raciborska, Przytulna, Henrykowska, Wadowicka, Chlubna  88-102, Dwusieczna, Łuczywo, Kłosowa, Piwoniowa, Brzezińska cała wraz z osiedlem,

1 lutego g. 19 wtorek

Dla tych, którzy nie mogli wcześniej