sobota, 5 lutego 2022

Ogłoszenia 2022.02.06 r. V Niedziela zwykła

·       Zespół Synodalny  zachęca do wypełnienia ankiety synodalnej. Wypełnione ankiety możemy wrzucać do urny, która znajduje się na stoliku przy wyjściu z kościoła.

·       Jutro dzień imienin Pasterza Diecezji Biskupa Romualda Kamińskiego, pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

·       Spotkanie Wspólnoty Rodzin, w poniedziałek, 7 lutego, Temat: Eucharystia – źródło jedności rodziny i wspólnoty to temat spotkania. Zapraszamy.

·       We czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od Mszy porannej do godz. 20.00.

·       W piątek 11 lutego Światowy Dzień Chorego. Papież Franciszek ogłosił orędzie na ten dzień, „Bądźcie miłosierni, jak Ojciec wasz jest miłosierny” (Łk 6, 36) Trwając na drodze miłosierdzia przy tych, którzy cierpią.

·       W tym dniu ks. Biskup Ordynariusz będzie sprawował Mszę św. w Zakładzie dla Chronicznie Chorych Kobiet Sióstr Felicjanek przy ul. Żywicznej. 

·       W tym tygodniu kancelaria nieczynna we wtorek.

·       Za tydzień w niedzielę 13 lutego zbiórka do puszek na objętych opieką przez Caritas naszej Diecezji.

·       Za tydzień będziemy gościć ks. Marka Lemiecha proboszcza parafii w Wielgolesie Brzezińskim. Będzie głosił homilie, a taca przeznaczona będzie na budowę kościoła.

·       W poniedziałek 14 lutego o 19.00 spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.

·       Dziękujemy za ofiary składane na tacę i przesyłane za pośrednictwem banku na utrzymanie kościoła, ogrzewanie, remont starego Kościoła i dar kolędowy.

·     Dyrekcja wraz z Radą Rodziców Szkoły Podstawowej nr 110 przy ul. Bohaterów 41 zwracają się z gorącą prośbą o społeczne poparcie inicjatywy przekazania budynku po dawnym Domu Dziecka przy ul. Bohaterów 50 na rzecz rozbudowy szkoły. Jest to najtańsza i najszybsza w realizacji opcja rozwiązania złych warunków lokalowych przepełnionej już placówki. Gotowa do podpisu petycja znajduje się na stoliku z prasą. Zbiórka podpisów prowadzona będzie do końca lutego.

·       Pamiętajmy o środkach ostrożności w związku ze zwiększoną liczbą zachorowań na Covid  19: o maseczkach i dystansie.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz