sobota, 19 lutego 2022

Ogłoszenia 2022.02.20 VII Niedziela zwykła

·       Dziś o 16.30 Msza św. dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii, grupa I  SP 367, Nasza Szkoła, Inspiracja, STO i  Mentis. Za tydzień o tej samej porze SP 110 i 257.

·       Dziś  o 19.00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania grupy młodszej.

·       We wtorek 22 lutego po Mszy św. o g. 18.00 nabożeństwo papieskie a o 18.45 spotkanie katechetów.

·       We środę 23 lutego  dzień urodzin ks. Prałata Mirosława Bielawskiego o g. 18.00 modlitwa na nowennie, a 26 lutego przypada dzień imienin – w niedzielę 27 lutego g. 8.30 Msza św. w intencji czcigodnego jubilata.

·       Zespół Synodalny  zachęca do wypełnienia ankiety synodalnej. Wypełnione ankiety możemy wrzucać do urny, która znajduje się na stoliku przy wyjściu z kościoła. Dziś i  za tydzień po Mszach św. o godz. 8.30 i 11.30 członkowie Zespołu Synodalnego będą pełnili dyżur pomocowy w wypełnianiu ankiety,  w salce obok Wieczernika.

·       We czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od Mszy porannej do godz. 20.00.

·       Za tydzień w niedzielę 27 lutego o 19.30 Msza św. za Ojczyznę.

·       Zgodnie z apelem naszego biskupa prosimy o modlitwę różańcową i post w intencji pokoju na Ukrainie. W naszym kościele wspólnym czasem modlitwy będzie pół godziny przed wieczorną Eucharystią. Do prowadzenia tej modlitwy zapraszamy wszystkie wspólnoty.

·       Dziękujemy za ofiary składane na tacę i przesyłane za pośrednictwem banku na utrzymanie kościoła, ogrzewanie, remont starego Kościoła i dar kolędowy.

·       Dyrekcja wraz z Radą Rodziców Szkoły Podstawowej nr 110 przy ul. Bohaterów 41 zwracają się z gorącą prośbą o społeczne poparcie inicjatywy przekazania budynku po dawnym Domu Dziecka przy ul. Bohaterów 50 na rzecz rozbudowy szkoły. Jest to najtańsza i najszybsza w realizacji opcja rozwiązania złych warunków lokalowych przepełnionej już placówki. Gotowa do podpisu petycja znajduje się na stoliku z prasą. Zbiórka podpisów prowadzona będzie do końca lutego.

·       Pamiętajmy o środkach ostrożności w związku ze zwiększoną liczbą zachorowań na Covid  19: o maseczkach i dystansie.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz