sobota, 12 lutego 2022

Ogłoszenia 2022.02.13 VI Niedziela zwykła

·       Dziś po Mszach Św. zbiórka do puszek na objętych opieką przez Caritas naszej Diecezji.

·       Dziś gościmy ks. Marka Lemiecha proboszcza parafii w Wielgolesie Brzezińskim. Taca przeznaczona będzie na budowę kościoła.

·       Dziś  o 19.00 spotkanie Wspólnoty Papieskiej.

·       W poniedziałek 14 lutego o 19.00 spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.

·       Zespół Synodalny  zachęca do wypełnienia ankiety synodalnej. Wypełnione ankiety możemy wrzucać do urny, która znajduje się na stoliku przy wyjściu z kościoła.

·       We czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od Mszy porannej do godz. 20.00.

·       Spotkania młodzieży przygotowującej się do bierzmowania; w sobotę 19 lutego  godz. 16.30 grupy starszej, a w przyszłą niedzielę 20 lutego o 19.00 grupy młodszej.

·       Dziękujemy za ofiary składane na tacę i przesyłane za pośrednictwem banku na utrzymanie kościoła, ogrzewanie, remont starego Kościoła i dar kolędowy.