sobota, 10 września 2022

Ogłoszenia XXIII niedziela zwykła 11.09.2022 r.

  ·       Dziękuję wszystkim, którzy się przyczynili do podniosłego przeżycia naszej uroczystości odpustowo-dożynkowej: adorującym Najświętszy Sakrament, za obfite dary ołtarza, za dary wspólnot dla ubogich i plony ziemi, za piękną liturgię.

  ·       Dziś gościmy ks. Marka Jaśkowskiego misjonarza z Syberii, po Mszach św. możemy  wesprzeć jego pracę duszpasterską.

  ·       Dzisiejsza taca na nasze Seminarium Duchowne.

  ·       Dziś poświęcenie pomocy szkolnych na Mszy św. o godz. 10.00.

  ·       Dziś w godz. 11.00 – 15.00 na placu kościelnym przy wieczerniku Parafialny „Festyn z Prymasem”. W programie m.in.: kiermasz ciast, potrawy z grilla, dania kuchni ukraińskiej, zabawy integracyjne, zajęcia plastyczne i muzyczne dla najmłodszych, konkurs wiedzy o Prymasie, gra terenowa, spotkania z przedstawicielami wspólnot parafialnych, kiermasz rękodzieła.

  Dziś też jest z nami s. Jolanta Glapka z Fundacji Pasja  Życia z Legionowa. Fundacja zajmuje się profilaktyką uzależnień poprzez rozwój pasji wśród dzieci i młodzieży. Siostra opowie nam o idei centrum i będzie sprzedawać książkę"Wołanie o miłość". 

  Dziś o godz. 19.15 zapraszamy z Fundacją Ave na koncert "Mówiono o nim, że przegrał..." -11 obrazów z życia św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego w 200. rocznicę urodzin.  Wystąpią chór AVE oraz muzycy Filharmonii Narodowej oraz Polskiej Opery Królewskiej. Szczegóły na plakatach i ulotkach.

  ·       Po przerwie wakacyjnej wracajmy do spotkań formacyjnych w grupach parafialnych.

  ·       12 września po Mszy św. wieczornej spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.

  ·       13 września we wtorek po Mszy wieczornej nabożeństwo fatimskie z procesją, przychodzimy ze świecami.

  ·       14 września we środę przypada święto Podwyższenia Krzyża. Msze św. o g. 7.00 i 18.00.

  ·       Zapraszamy młodzież i dorosłych do naszego chóru Ave.  Zgłoszenia u pana organisty.

  ·       W sobotę 17 września o godz. pierwsze spotkanie po wakacjach scholi dziecięcej Totus Tuus. Zapraszamy dzieci do śpiewania w tej scholi na Mszach św.  z udziałem dzieci w niedziele o godz. 10.00.

  W przyszłą niedzielę 18 września przypada Niedziela Środków Społecznego Przekazu. Po wszystkich Mszach Świętych przedstawiciele Radia Warszawa będą rozdawali ramówki z programem, a także przeprowadzą kwestę na rzecz Radia Warszawa.

  ·       Spotkania rodziców dzieci komunijnych lub opiekunów dzieci komunijnych w 2 grupach pierwsze spotkania:

  ·       niedziela 18 września o 16.30 grupa I: SP 110, Mentis i Nasza Szkoła, Inspiracja, STO

  ·       niedziela 25 września o 16.30 grupa II: SP 257 i SP 367;

  Brak komentarzy:

  Prześlij komentarz