sobota, 24 września 2022

Ogłoszenia XXVI niedziela zwykła 25.09.2022 r.

  ·       Dziś o 16.30 Msza św. dla rodzin  z dziećmi idącymi do I Komunii ze szkoły 257 i 367.

  ·       Dziś o godz. 19.30 Msza św. za Ojczyznę.

  ·       We środę 28 września po Mszy św. nowenna do błogosławionego Stefana Wyszyńskiego, a po Mszy św. spotkanie kobiet w salce obok Wieczernika. Temat spotkania z Pieśni nad pieśniami „ Cała piękna jesteś, przyjaciółko moja”. Serdecznie zapraszamy.

  ·       Przygotowanie do Sakramentu małżeństwa  w kolejne piątki po Mszy św. o godz. 19.00. Cały cykl przygotowań obejmuje 10 spotkań, a także 3 spotkania w poradni małżeńskiej.

  ·       W tym tygodniu przypadają pierwsza sobota miesiąca. Msza św. wynagradzająca o 16.00, a po niej różaniec, nie będzie różańca po Mszy św. o godz. 18.00.

  ·       Od soboty zaczyna się miesiąc październik – miesiąc modlitwy różańcowej o pokój i za rodziny. Nabożeństwa Różańcowe po Mszach św. w wieczornych. Różańce z dziećmi we wtorek, środę i czwartek od godz. 17.15.

  ·       Za tydzień 2 października na Mszach św. o godz. 10.00 i 11.30 będą poświęcone różańce dla dzieci komunijnych. Natomiast po wieczornej Mszy św. spotkanie starszej grupy młodzieży przygotowującej się do Sakramentu bierzmowania.

  ·       Adoracje Najświętszego Sakramentu we czwartki od godz. 7.30 do 20.00.

  ·       Po przerwie wakacyjnej wracajmy do spotkań formacyjnych w grupach parafialnych.

  ·       We czwartek po Mszy św. wieczornej spotkania Wspólnoty Biblijnej.

  ·       W piątki spotyka się oaza wspólnota młodzieżowa.

  ·       W sobotę o godz. 10.00 odbywają się próby dziecięcej scholi Totus Tuus. Schola śpiewa na Mszach św.  w niedziele o godz. 10.00.

  ·       Młodzież z klas VIII i I szkoły średniej uczęszczająca na katechezę, może zapisać się do nowej grupy przygotowującej się do sakramentu bierzmowania do ks. Jarosława;

  ·       Dorota Kowalczyk-psycholog oferuje pomoc psychologiczną dla osób dorosłych:

  - wsparcie emocjonalne w trudnych sytuacjach życiowych;

  - wsparcie w przedłużającym się złym samopoczuciu, obniżonym nastroju;

  - wsparcie w trudnościach w relacjach małżeńskich, trudnościach wychowawczych w relacjach z dziećmi; Pomoc ta jest bezpłatna. Spotkania są indywidualne po wcześniejszym telefonicznym umówieniu. Spotkania pomocy psychologicznej odbywać się będą od października. Telefon kom. : 501 662 345

  ·       Za tydzień taca na Dom Świętej Faustyny.

  ·       Zapraszamy na pielgrzymkę Śladami Prymasa Tysiąclecia -Sanktuaria Opolszczyzny 22-23.10.2022 r. Koszt: 390 zł (przy grupie 40 osób).

  ·        Zapraszamy do udziału w grze terenowej "Ślady Wielkich Polaków na Białołęce". Początek i inauguracja gry w dniu 2 października o godz. 12.00 na terenie Instytutu Prymasowskiego ul. Świerkowa 4 w Warszawie. Zapraszamy do udziału rodziny, grupy osób lub pojedyncze osoby. Zapisy pod numerem 503084042, lub kontakt@questing.pl

  ·       Panie z Ukrainy zapraszają na specjały kuchni ukraińskiej.

  ·       Prosimy o wspieranie naszego Punktu Pomocy Ukrainie. Najbardziej potrzebne artykuły to:

   

  - ciepła odzież i obuwie,

  - żywność długoterminowa,

  - środki czystości i higieny,

  - pościel, ręczniki, koce,

  - garnki, naczynia i akcesoria kuchenne.

   

  Od 3 października zmiana godzin pracy Punktu.

  Punkt będzie czynny:

  wtorki i czwartki 17-19,

  soboty 10-13.

   

  ·       Poszukujemy wolontariuszy chcących zaangażować się zaopatrzenie Punktu. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny: 604-936-277


  Brak komentarzy:

  Prześlij komentarz