sobota, 1 października 2022

Ogłoszenia XXVII niedziela zwykła 2.10.2022 r.

• ·       Dziś taca na Dom Świętej Faustyny.
    • ·       Dziś na Mszach św. o godz. 10.00 i 11.30 będą poświęcone różańce dla dzieci komunijnych.
    • ·       Dziś spotkanie starszej grupy młodzieży przygotowującej się do bierzmowania o godz. 19.00. Zaproszeni są wszyscy, którzy byli zapisani w poprzednim roku duszpasterskim.
    • ·       Trwa miesiąc modlitwy różańcowej o pokój i za rodziny. Nabożeństwa Różańcowe po Mszach św. w wieczornych. Różańce z dziećmi we wtorek, środę i czwartek od godz. 17.15.
    • ·       Jutro 3 października spotkanie Wspólnoty Rodzin o 19.15. Wysłuchamy prelekcji „Chrystofobia, 500 lat nienawiści do Chrystusa i Kościoła”.
    • ·       We wtorek o 19.00 spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.
    • ·       W pierwszy piątek miesiąca wizyta u chorych od godz. 9.00. Spowiedź od 7.00 rano  i od 16.00 po południu. Msze św. o godz. 7.00, 16.30 i 18.00.
    • ·       Dzieci i rodziców zapraszamy do praktyki 9 I piątków miesiąca, spowiedzi i Komunii św. wynagradzającej.
    • ·       Przygotowanie do Sakramentu małżeństwa  w kolejne piątki po Mszy św. o godz. 19.00. Cały cykl przygotowań obejmuje 10 spotkań, a także 3 spotkania w poradni małżeńskiej.
    • ·       Młodzież z klas VIII i I szkoły średniej uczęszczająca na katechezę, może zapisać się do nowej grupy przygotowującej się do sakramentu bierzmowania do ks. Jarosława;
    • ·       Spotkania dzieci komunijnych, ich rodziców lub opiekunów za tydzień 9 października o g. 16.30 grupa I:  SP 110, Mentis i Nasza Szkoła, Inspiracja, STO;  - a w niedzielę 16 października o g. 16.30 grupa II: SP 257, 367;
    • ·       W poniedziałek 10 X o 19.15 spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.
    • ·       We wtorek 11 października spotkanie katechetów o 19.00.
    • ·       Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we czwartki od godz. 7.30 do 20.00. Adoracje w październiku dedykujemy za dzieci i młodzież.
    • ·       Dorota Kowalczyk-psycholog oferuje pomoc psychologiczną dla osób dorosłych: wsparcie w trudnych sytuacjach życiowych, w obniżonym nastroju, w trudnych relacjach małżeńskich i wychowawczych z dziećmi; Pomoc ta jest bezpłatna. Spotkania są indywidualne po wcześniejszym telefonicznym umówieniu. Spotkania pomocy psychologicznej odbywać się będą od października. Telefon 501 662 345
    • ·       Zapraszamy na pielgrzymkę Śladami Prymasa Tysiąclecia -Sanktuaria Opolszczyzny 22-23.10.2022 r. Koszt: 390 zł (przy grupie 40 osób).
    • ·       Panie z Ukrainy zapraszają na specjały kuchni ukraińskiej.