piątek, 21 października 2022

Ogłoszenia XXX niedziela zwykła 23.10.2022 r.

·       Dziś Światowy Dzień Misyjny rozpoczynający Tydzień misyjny. Taca na misje.

·       Dziś o godz. 17.00 pierwsze spotkanie młodzieży, która zapisała się do nowej grupy przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

·      Trwa miesiąc modlitwy różańcowej o pokój i za rodziny. Nabożeństwa Różańcowe po Mszach św. w wieczornych. Różańce z dziećmi we wtorek, środę i czwartek od godz. 17.15.

·       Przygotowanie do Sakramentu małżeństwa  w kolejne piątki po Mszy św. o g. 19.00.

·       W piątek 28 października przypada święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza, a na Różańcu wieczornym modlitwa za wstawiennictwem błogosławionego Stefana Wyszyńskiego.

·       W zakrystii i w kancelarii przyjmujemy na wypominki jednorazowe i roczne za zmarłych z naszych rodzin, a także na Mszę gregoriańską listopadową zbiorową za zmarłych. Możemy również zgłaszać chorych mailowo, ofiarę przesyłamy na konto parafialne z odpowiednim opisem.

·       Wydział Teologiczny Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie zaprasza na dwustopniowe kursy wiedzy biblijnej i teologicznej. Celem zajęć I stopnia jest pogłębienie wiary, zaproszenie do czynnego udziału w życiu parafii. II stopień przygotowuje katechistów parafialnych. Więcej informacji na plakacie.

Panie z Ukrainy zapraszają dziś na dania ukraińskie.