sobota, 8 października 2022

Ogłoszenia XXVIII niedziela zwykła 9.10.2022 r.

• ·       Za tydzień niedziela papieska. Po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na Fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia.
    • ·       Za tydzień będziemy gościli ks. Proboszcza Marka Lemiecha , który będzie głosił kazania i zbierze tacę na budowę kościoła w Wielgolesie Brzezińskim.
    • ·       Dziś o godz.16.30 Msza św. dzieci komunijnych, ich rodziców lub opiekunów ze szkół:  SP 110, Mentis i Nasza Szkoła, Inspiracja, STO;
    • - a za tydzień w niedzielę 16 października o g. 16.30 szkoły: SP 257, 367;
    • ·       Trwa miesiąc modlitwy różańcowej o pokój i za rodziny. Nabożeństwa Różańcowe po Mszach św. w wieczornych. Różańce z dziećmi we wtorek, środę i czwartek od godz. 17.15.
    • ·       Przygotowanie do Sakramentu małżeństwa  w kolejne piątki po Mszy św. o godz. 19.00. Cały cykl przygotowań obejmuje 10 spotkań, a także 3 spotkania w poradni małżeńskiej.
    • ·       Młodzież z klas VIII i szkoły średniej uczęszczająca na katechezę, może zapisać się do nowej grupy przygotowującej się do sakramentu bierzmowania do ks. Jarosława;
    • ·       W poniedziałek 10 X o 19.15 spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.
    • ·       We wtorek 11 października spotkanie katechetów o 19.00.
    • ·       We czwartek 13 października po Mszy św. wieczornej ostatnie nabożeństwo Fatimskie przyjdźmy z lampionami.
    • ·       W piątek 14 października o godz. 22.00  w Kolegiacie  Przemienienia Pańskiego w Radzyminie rozpocznie się Nocna Droga Różańcowa. Więcej szczegółów na plakatach.
    • ·       Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we czwartki od godz. 7.30 do 20.00. Adoracje w październiku dedykujemy za dzieci i młodzież.
    • ·       Zapraszamy na pielgrzymkę Śladami Prymasa Tysiąclecia -Sanktuaria Opolszczyzny 22-23.10.2022 r. Koszt: 390 zł (przy grupie 40 osób).
    • ·        Prosimy o wspieranie naszego Punktu Pomocy Ukrainie. Najbardziej potrzebne artykuły to:
    • - ciepła odzież i obuwie,
    • - żywność długoterminowa,
    • - środki czystości i higieny,
    • - pościel, ręczniki, koce,
    • - garnki, naczynia i akcesoria kuchenne.
    •  Od 3 października zmiana godzin pracy Punktu będzie czynny:  we wtorki i czwartki 17-19,  soboty 10-13.
    • ·       Poszukujemy wolontariuszy chcących zaangażować się zaopatrzenie Punktu. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny: 604-936-277
    • ·       Panie z Ukrainy zapraszają dziś na dania ukraińskie.