sobota, 15 października 2022

ogłoszenia 2022.10.16 XXIX niedziela zwykła

  • ·       Dziś  gościmy ks. Proboszcza Marka Lemiecha, który głosi Słowo Boże i zbiera ofiary na budowę kościoła w Wielgolesie Brzezińskim.

  • ·       Dziś niedziela papieska. Po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na Fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia. Po wieczornej Mszy św. spotkanie wspólnoty papieskiej.  PO Mszy św. zapraszamy do odwiedzenia biblioteki papieskiej koło kancelarii.

  • ·       Dziś o godz.16.30 Msza św. dzieci komunijnych, ich rodziców lub opiekunów ze szkół: SP 257, SP 367;

  • ·       Trwa miesiąc modlitwy różańcowej o pokój i za rodziny. Nabożeństwa Różańcowe po Mszach św. w wieczornych. Różańce z dziećmi we wtorek, środę i czwartek od godz. 17.15.

  • ·       Przygotowanie do Sakramentu małżeństwa  w kolejne piątki po Mszy św. o g. 19.00.  

  • ·       Młodzież z klas VIII i szkoły średniej uczęszczająca na katechezę, może zapisać się do nowej grupy przygotowującej się do sakramentu bierzmowania do ks. Jarosława; Pierwsze spotkanie w przyszłą niedzielę 23 października o godz. 17.00.

  • ·       We wtorek 18 października święto św. Łukasza Ewangelisty, na Mszę św. wieczorną zapraszamy lekarzy, pielęgniarki, pracowników służby zdrowia, a po niej spotkanie w salce przy wieczerniku.

  • ·       W sobotę wspomnienie św. Jana Pawła II, po Mszy św. wieczornej Różaniec poprowadzą Rycerze św. Jana Pawła II.

  • ·       Za tydzień w niedzielę Światowy Dzień Misyjny rozpoczynający Tydzień misyjny. Taca na misje.

  • ·       W zakrystii i w kancelarii przyjmujemy na wypominki jednorazowe i roczne za zmarłych z naszych rodzin, a także na Mszę gregoriańską listopadową zbiorową za zmarłych. Można też przesłać wypominki na maila parafialnego, ofiarę przelać na konto parafialne z informacją za kogo.

  • ·       Wydział Teologiczny Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie zaprasza na dwustopniowe kursy wiedzy biblijnej i teologicznej. Celem zajęć I stopnia jest pogłębienie wiary, zaproszenie do czynnego udziału w życiu parafii. II stopień przygotowuje katechistów parafialnych. Więcej informacji na plakacie.  

  • ·       Panie z Ukrainy zapraszają dziś na dania ukraińskie.

  Brak komentarzy:

  Prześlij komentarz