sobota, 19 listopada 2022

Ogłoszenia 20.11.2022 r. Niedziela Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

       Dzisiejsza taca na Seminarium Duchowne, a po Mszy św. zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi na Ukrainie.

       Dziś o godz. 16.30 Msza św. z udziałem dzieci komunijnych i ich  rodziców i opiekunów ze szkół 257 i 367.

       Dziś po Mszy św. wieczornej spotkanie młodszej grupy młodzieży przygotowującej się do bierzmowania w kościele, a w salce przy wieczerniku wspólnoty Papieskiej.

       We wtorek po Mszy św. o godz. 18.00 nabożeństwo papieskie.

       We środę 23 listopada o godz. 19.00 Wspólnota parafialna – Spotkania Kobiet zaprasza na konferencję s. Anny Marii Pudełko apostolinki. Temat konferencji: Maryja Kobieta radości! Serdecznie zapraszamy wszystkich. Po spotkaniu będzie można nabyć książki z podpisem siostry, zapraszamy także na poczęstunek do biblioteki Papieskiej.

       W przyszłą niedzielę 27 listopada o godz. 13.00 zostaną uroczyście wprowadzone relikwie błogosławionej Marii Angeli Truszkowskiej. Uroczystość poprzedzi Triduum modlitewne: od czwartku do soboty po Mszy św. o godz. 18.00, krótka prelekcja zakończona modlitwą, od dziś można obejrzeć wystawę 100-lecie Warszawskiej Prowincji Sióstr Felicjanek.

       Zapraszamy wszystkich chętnych, chcących rozwijać się muzycznie, na pierwsze spotkanie scholi młodzieżowej. Chcemy zbudować nowy zespół, który będzie muzycznie wzmacniał przeżycie na Eucharystii niedzielnej. Zapraszamy więc osoby ze szkół średnich i starszych, którzy chcą dołączyć do tej grupy. Osoby zarówno śpiewające i grające na różnych instrumentach. Pierwsze spotkanie odbędzie się już we środę 23 listopada, o godz. 19.30, w Wieczerniku. Przyjdź i przekonaj się, że warto! Osobą kontaktową jest Beata Deptuła, telefon do niej dostępny w Zakrystii. 

       Od przyszłej niedzieli rozpoczniemy adwent.  Czas radosnego przygotowania do Bożego Narodzenia i czas oczekiwania na powtórne przyjście Chrystusa. Roraty w dni powszednie o godz. 6.45. Rekolekcje od 3 niedzieli adwentu.

      W przyszłą niedzielę po wszystkich Mszach Świętych młodzież ze wspólnoty oazowej będzie rozprowadzać pomoce do owocnego przeżycia adwentu: dla młodszych kalendarze adwentowe z zadaniami, dla starszych rachunki sumienia. Zebrane fundusze będą przeznaczone  na dofinansowanie rekolekcji wakacyjnych. Koszt rekolekcji jednej osoby 1400 zł.

      Od adwentu planujemy rozpocząć wizytę duszpasterską.

   

   

  data

  lokalizacja - ulice:

  28 listopada poniedziałek

  od g. 16

  Liczydło, Powałów, Duninów, Modlińska 152-162A; 

  Ekspresowa, Nastawnicza;       

  29 listopada

  wtorek

  od g. 16

  15 Sierpnia, Pułaskiego, Kobierzycka, M.Kątskiego;  

  Rozewska;   

  30 listopada

  Środa  od g. 16

  A. Fleminga domy, osiedle i bloki      

  1. grudnia czwartek

  od g. 16

  Żywiczna; 

  2. grudnia

  I piątek

  od g. 16

  K. Szałasa, Lucynowska, Samowarowa;

  3. grudnia sobota

  od g. 10

  Kołacińska - domy poza osiedlem ;  

  Kołacińska - osiedle "Srebrna Góra" /n-ry 13-27D/ 

  5. grudnia

  poniedziałek

  od g. 16

  Skuterowa, Drożdżowa;  Pasieki, Pszczela, Podróżnicza - osiedle - n-ry 17 i 19; Krokwi/poza osiedlem/, Podróżnicza/poza osiedlem/;

   

  Brak komentarzy:

  Prześlij komentarz