sobota, 5 listopada 2022

Ogłoszenia XXXII niedziela zwykła 06.11.2022 r.

       Dziś o godz. 16.30 Msza św. z udziałem dzieci komunijnych i ich  rodziców i opiekunów, ze szkół 110 , Nasza Szkoła, STO, Inspiracja i Mentis.

       Dziś po Mszy św. wieczornej spotkanie starszej grupy kandydatów do bierzmowania.

       We wtorek 8 listopada spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.

       W piątek 11 listopada obchodzimy Święto Niepodległości Msze św. o godz. 700, 900 i 1800. Uroczysta Msza św. z udziałem władz samorządowych  o godz. 1800.  W związku z uroczystym i radosnym charakterem Święta Niepodległości, biskup Romuald Kamiński udzielił dyspensy od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych. Z dyspensy mogą skorzystać diecezjanie oraz goście, którzy święto będą obchodzić na terenie diecezji warszawsko-praskiej. Osoby, które dobrowolnie pragną skorzystać z dyspensy, powinny odmówić Koronkę do Bożego Miłosierdzia w intencji dusz w czyśćcu cierpiących.

       Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej  14 listopada o godz. 1900.

      W zakrystii po Mszach św., w kancelarii, a także za pośrednictwem internetu można zgłaszać zmarłych do wypominek jednorazowych i rocznych. Wypominki roczne są czytane przed Mszami św. o godz. 700, 830 i 1130.  Msze gregoriańskie listopadowe są sprawowane w dni powszednie o godz. 18.00, a w niedzielę o 7.00 rano.

       Od listopada do Wielkiej Nocy ustają  adoracje niedzielne w starym kościele.

       Za tydzień w niedzielę 13 listopada będziemy gościli ks. Romana Kota proboszcza z parafii Matki Bożej Pompejańskiej na Tarchominie. Będzie głosił słowo Boże i a po Mszach św. będzie zbierał ofiary na budowę kościoła przy ul. Myśliborskiej.  

       Za tydzień niedziela solidarności z Kościołem na Ukrainie.

       Głos Parafii z ogłoszeniami na stoliku z gazetami.

   


  Brak komentarzy:

  Prześlij komentarz