sobota, 17 czerwca 2023

Ogłoszenia 2023.06.18 XI niedziela zwykła

  • ·    Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w pogrzebie księdza Prałata Mirosława Bielawskiego. Uroczystej Mszy św. pogrzebowej przewodniczył ks. Biskup Romuald Kamiński. Ciało Zmarłego zostało pochowane na cmentarzu Bródnowskim na tyłach drewnianego kościoła na Bródnie w grobie rodzinnym.
  • W intencji ks. Prałata będą sprawowane następujące Msze św.: Msza  w miesiąc po śmierci 9 lipca o godz. 8.30, 3 sierpnia o godz. 18.00 w rocznicę święceń od KŻR, 14 września o godz. 18.00 od Wspólnoty Biblijnej. Msze św. gregoriańskie odprawimy w czasie od 10 lipca do 8 sierpnia.
  • Dziś zbiórka do puszek na utrzymanie parafii św. Augustyna w Sierra Leone.
  • Nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszach o g. 18.00.
  • Jutro o godz. 19.00 spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.
  • W tym tygodniu kończy się rok szkolny i katechetyczny. Dzieci i młodzież zachęcamy do spowiedzi, przyjęcia komunii św., uczestniczenia we Mszy św. dziękczynnej we czwartek 22 czerwca o godz. 18.00. Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo czerwcowe i nowenna papieska.
  • W sobotę przypada Uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela. Msze św. wigilijna w piątek o godz. 18.00, a w sobotę o godz. 7.00 i 18.00. 
  • Za tydzień w niedzielę na Mszy św. o godz. 11.30 będziemy się modlili za p. Jana Dąbrowskiego dziękując panu Bogu za jego posługę w naszej parafii, po Mszy św. zapraszamy na agapę.
  • Za tydzień w niedzielę 25 czerwca będziemy gościli ks. Marka Lemiecha proboszcza budującej się parafii w Wielgolesie Brzezińskim. Taca na budowę kościoła. Wieczorem o godz. 19.30 Msza św. za Ojczyznę.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu od najbliższego czwartku od godz. 15.00 do 18.00.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz