piątek, 18 sierpnia 2023

Ogłoszenia 2023.08.20 XX niedziela zwykła


  • W poniedziałek 21 sierpnia o godz. 19.00 spotkanie członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej.
  • We wtorek 22 sierpnia  Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej. Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo papieskie.
  • We czwartek święto św. Bartłomieja Apostoła.
  • W sobotę uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej Msze św. o godz. 7.00 i 18.00.,
  • W tym tygodniu zaplanowaliśmy malowanie wnętrza nowego kościoła. Z tej racji Msze św. codzienne będą odbywać się w starym kościele.
  • W sierpniu rozpoczęliśmy się kolejne prace przy renowacji starego kościoła. Ten etap obejmuje: podlanie fundamentów stworzenie ławy fundamentowej, odgrzybienie i izolację fundamentów, odwodnienie wraz ze studzienkami zbiorczymi, a także remont frontowej elewacji kościoła.  Koszt prac zaplanowano na 420 tys. zł. Na powyższe prace otrzymaliśmy dotację od Stołecznego Konserwatora zabytków w wysokości 158 tys. zł. Bóg zapłać za ofiary przekazywane na remont starego kościoła. Proszę też o  niewchodzenie na teren budowy.
  • Za tydzień będziemy gościli ks. Marka Lemiecha proboszcza parafii w Wielgolesie Brzezińskim. Taca przeznaczona na pomoc w budowie kościoła.
  • W parafii mamy porządek wakacyjny. Msze św. w niedzielę o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30 i 18.00 /nie ma Mszy św. o godz. 13.00/. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek, środę, czwartek po południu od godz. 16.00 do 17.30.  Do spowiedzi w tygodniu przychodzimy 15 minut przed Mszami św. o godz.  7.00 i 18.00.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz