sobota, 21 października 2023

Ogłoszenia XXIX niedziela zwykła 22.10.2023 r.

•     Dziś Światowy Dzień Misyjny rozpoczynający Tydzień misyjny. Taca na misje.
  •     Dziś niedziela liczenia wiernych.
  •     Dziś chórzyści rozprowadzają swoją płytę.
  •     Dziś przypada przypada 45 rocznica inauguracji pontyfikatu św. Jana Pawła II.  W imieniu Wspólnoty Papieskiej zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00, Różaniec i spotkanie.
  •     Nasz parafianin Przemysław Dagis 30 października ma przyjąć święcenia diakonatu. Prosimy o modlitwę w intencji Przemysława.
  •     W piątek o godz. 17.00 zapraszamy dzieci ze szkół podstawowych do klasy VI włącznie na spotkanie Oazy Dzieci Bożych.
  •     Październik, miesiąc modlitwy różańcowej o pokój i za rodziny. Nabożeństwa Różańcowe po Mszach św. w wieczornych. Różańce z dziećmi we wtorek, środę i czwartek od godz. 17.15.
  •     W zakrystii i w kancelarii przyjmujemy na wypominki jednorazowe i roczne za zmarłych z naszych rodzin, a także na Mszę gregoriańską listopadową zbiorową za zmarłych. Możemy również zgłaszać zmarłych mailowo, ofiarę przesyłamy na konto parafialne z odpowiednim opisem.
  •     Wspólnota Kobiet zaprasza na spotkanie we środę o godz. 19.00 w salce obok  Wieczernika.
  •     W sobotę 28 października przypada święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza, a wieczorem różaniec i modlitwa za wstawiennictwem błog. Stefana Wyszyńskiego.
  •     Za tydzień 29 X Różaniec o 17.15,  a na Mszę za Ojczyznę zapraszamy na godz. 18.00.
  •     W niedzielę 29 X o g. 19.15 zapraszamy na koncert "Iż mamy zmartwychpowstać" z okazji 110-lecia wybudowania starego kościółka. Wystąpi chór AVE oraz artyści Filharmonii Narodowej. Szczegóły na plakatach i ulotkach.
  •     W dniach 23 -29 października odbędzie emisja programu o naszej parafii na terenie Radia Warszawa. Zostaliśmy zaproszeni do prowadzenia Różańca przez cały tydzień.