sobota, 8 czerwca 2024

Ogłoszenia 2024.06.09 X niedziela zwykła

Ogłoszenia 2024.06.09     X niedziela zwykła

• ·       Dziś o 8.30 Msza św. w I rocznicę śmierci i ks. Prałata Mirosława Bielawskiego.
  • ·       Dziś też obchody rocznicy I Komunii o godz. 10.00 SP 110, STO i Nasza Szkoła, a o 11.30SP 367, Inspiracja, Mentis.
  • ·       Dziś też po wieczornej św. spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
  • ·       Za tydzień będziemy gościli ks. Marka Lemiecha proboszcza parafii w Wielgolesie Brzezińskim, taca na budowę kościoła, a po mszach św.  zbiórka  do puszek na utrzymanie parafii w Sierra Leone.
  • ·       We wtorek wspomnienie św. Barnaby Apostoła.
  • ·       We czwartek wspomnienie św. Antoniego z Padwy, jest to 13 dzień miesiąca po Mszy św. różaniec fatimski wraz z nabożeństwem czerwcowym.
  • ·       W piątek wspomnienie błog. Michała Kozala biskupa i męczennika.
  • ·       W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-8.00 i 16.00-17.30.