sobota, 1 czerwca 2024

Ogłoszenia 2024.06.02 IX niedziela zwykła

 • Ogłoszenia 2024.06.02     IX niedziela zwykła    

   


  • ·       Wczoraj Ks. Biskup Romuald Kamiński udzielił święceń prezbiteratu pięciu diakonom naszej diecezji. Dziś o godz. 13.00 diakon Przemysław Dagis nasz parafianin odprawi Mszę św. prymicyjną.
  • ·       Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się  w obchody uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa: budującym ołtarze, siostrom Rodziny Maryi, siostrom westiarkom, wspólnotom parafialnym: adoracyjnej, neokatechumenatowi, rodzin, biblijnej, rycerzy Jana Pawła, rodzinie p. Murackich i sąsiadom z ul. Pasieki.; niosącym chorągwie i sypiącym kwiaty, służbie liturgicznej, p. organiście i chórowi Ave.
  • ·       Dziś zbiórka do puszek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej.
  • ·       We wtorek 4 czerwca o 19.00 spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.
  • ·       Codziennie w oktawie Bożego Ciała procesja eucharystyczna. We czwartek przypada zakończenie oktawy Bożego Ciała. Msze św.  o godz. 7.00 i 18.00, po Komunii poświęcenie wianków.
  • ·       W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa i I piątek miesiąca. Wizyta u chorych od godz. 9.00. Spowiedź od godz. 16.00. Msze św. o godz. 7.00, 16.30 i 18.00.  Z racji uroczystości możemy spożywać pokarmy mięsne.  
  • ·       Za tydzień w niedzielę obchody rocznicy I Komunii o godz. 10.00 SP 110, STO i Nasza Szkoła, a o 11.30SP 367, Inspiracja, Mentis. Spowiedź dla dzieci obchodzących rocznicę I Komunii i ich rodzi w piątek przed uroczystością od godz. 16.00.
  • ·       Za tydzień o 8.30 Msza św. w I rocznicę śmierci i ks. Prałata Mirosława Bielawskiego.
  • ·       W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek w godz. 7.30-8.00 i 16.00-17.30.
  • ·       Nabożeństwa czerwcowe do Najśw. Serca Pana Jezusa po Mszach św. wieczornych.
  •  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz