wtorek, 11 czerwca 2024

Ogłoszenia 2024.06.16 XI niedziela zwykła

Ogłoszenia 2024.06.16    XI niedziela zwykła

• ·       Dziś o gościmy ks. Marka Lemiecha proboszcza parafii w Wielgolesie Brzezińskim, taca na budowę kościoła, a po mszach św.  zbiórka  do puszek na utrzymanie parafii w Sierra Leone.
  • ·       Jutro wspomnienie św. brata Alberta, jego relikwie znajdują się w naszym kościele.
  • ·       We czwartek 20 czerwca zakończenie roku szkolnego i katechetycznego na Mszy św. o godz. 18.00. Zachęcamy do spowiedzi i Komunii św. Po Mszy św. i nabożeństwie czerwcowym spotkanie przy grillu, zapraszamy wszystkich  specjalne zaproszenie dla scholi dziecięcej i służby liturgicznej.
  • ·       W sobotę 22 VI po Mszy św. wieczornej modlitwy za przyczyną św. Jana Pawła II.
  • ·       W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-8.00 i 16.00-17.30.