niedziela, 26 października 2014

Ogłoszenia 2014.10.12 XXVIII niedziela zwykła

 • Dziś z racji na dzień papieski zbiórka do puszek na dzieło: Fundacja Nowego Tysiąclecia. Zbiórkę przeprowadzi młodzież z wolontariatu przy Gimnazjum nr 124 oraz lektorzy.
 • Dziś po Mszy Św. o godz. 10.00 odbędzie się prelekcja pt. "Sacrum narodzin - narodziny w różnych kulturach", organizowane przez Stowarzyszenie na Rzecz Naturalnego Rodzenia i Karmienia. Spotkanie to adresowane jest szczególnie do osób, którym bliski jest temat macierzyństwa i ojcostwa. Zapraszamy każdego zainteresowanego oraz rodziny z dziećmi, dla których zapewniona będzie opieka, zabawa i poczęstunek.
 • Dziś spotkanie kandydatów do bierzmowania grupa starsza g. 16.30 w kościele.
 • Trwa październik miesiąc modlitwy różańcowej. Nabożeństwa różańcowe codziennie po mszach św. wieczornych a z udziałem dzieci we wtorki, środy i czwartki o godz. 17.00.
 • W piątek o godz. 19.00  w kancelarii przygotowanie do małżeństwa.
 • Zbiórka ministrantów i scholi dziecięcej w sobotę o godz. 10.00. Zapraszamy nowe osoby chętne służyć przy ołtarzu i śpiewać na Mszy św. o godz. 10.00.
 • Młodzież i dorosłych serdecznie zapraszamy do śpiewania w naszym chórze parafialnym.
 • Za tydzień niedziela, kiedy będziemy liczyli wiernych.
 • Również za tydzień niedziela misyjna taca na misje, będziemy też gościć ojca Witalija z Ukrainy dlatego  po Mszy św. zbiórka do puszek na rzecz tamtejszego kościoła.
 • Wokół starego kościoła możemy obejrzeć wystawę zdjęć poświęconych osobie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej śp. Lechowi Kaczyńskiemu.
 • W niedzielę, 19 października na terenie Lasu Henrykowskiego,odbędzie się harcerska gra terenowa. Zapraszamy do startu w godzinach 11.00-14.00 rodziny oraz osoby indywidualne. Start przy wejściu do lasu, po lewej stronie kościoła.
 • Organizacja Pomoc Kościołowi w potrzebie organizuje zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Dostarczamy go do poniedziałku 19 października. Celem tej zbiórki jest wsparcie programu dostarczenia wody ludności zamieszkującej tereny najbardziej ubogie w wodę do picia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz