niedziela, 26 października 2014

Ogłoszenia 2014.10.19 XXIX niedziela zwykła

 • Dziś:
  - niedziela liczenia wiernych.
  - niedziela misyjna taca na misje
  - gościmy ojca Witalija Podolana z par. Matki Bożej w  Tywrowie na Ukrainie. Po Mszy św. zbiórka do puszek na rzecz tamtejszego kościoła.
 • Dziś o g. 16.30 w kościele Msza św. z udziałem kandydatów do bierzmowania grupa młodsza.  Zapraszamy też rodziców i rodzeństwo.
 • Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zbiórki na dzieło: Fundacja Nowego Tysiąclecia, darczyńcom i wolontariuszom i ministrantom.
 • Trwa październik miesiąc modlitwy różańcowej. Nabożeństwa różańcowe codziennie po mszach św. wieczornych a z udziałem dzieci we wtorki, środy i czwartki o godz. 17.00.
 • W piątek o godz. 19.00  w kancelarii przygotowanie do małżeństwa.
 • Zbiórka ministrantów i scholi dziecięcej w sobotę o godz. 10.00. Zapraszamy nowe osoby chętne służyć przy ołtarzu i śpiewać na Mszy św. o godz. 10.00.
 • Dziś na terenie Lasu Henrykowskiego odbędzie się harcerska gra terenowa. Zapraszamy do startu w godzinach 11.00-14.00 rodziny oraz osoby indywidualne. Start przy wejściu do lasu, po lewej stronie kościoła.
 • Organizacja Pomoc Kościołowi w potrzebie organizuje zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Dostarczamy go do wtorku 21 października. Celem tej zbiórki jest wsparcie programu edukacyjnego dla Afryki.
 • Zbliża się listopad miesiąc, w którym szczególnie pamiętamy o naszych zmarłych. W zakrystii po Mszach św. i w kancelarii można zgłaszać zmarłych do Mszy św. zbiorowej sprawowanej codziennie przez cały listopad i wypominek jednorazowych i rocznych. Wypominki roczne są czytane przed Mszami św. o godz. 7.00, 8.30 i przed 11.30.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz