niedziela, 26 października 2014

Ogłoszenia 2014.10.26 XXX niedziela zwykła

  • Dziś o g. 16.30 w kościele Msza św. z udziałem kandydatów do bierzmowania grupa starsza.
  • Trwa październik miesiąc modlitwy różańcowej. Nabożeństwa różańcowe codziennie po mszach św. wieczornych a z udziałem dzieci we wtorki, środy i czwartki o godz. 17.00.
  • W piątek o godz. 19.00  w kancelarii przygotowanie do małżeństwa.
  • W sobotę 1 listopada przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte sprawowane będą zgodnie z harmonogramem niedzielnym. Ponadto na cmentarzu w Tarchominie sprawowana będzie Msza święta o godzinie 1300.
  • W niedzielę 2 listopada przypada Dzień Zaduszny. W tym dniu wspominamy wszystkich wiernych zmarłych. Msze św. w porządku niedzielnym. O godz. 17.00 odbędzie się procesja i nabożeństwo za zmarłych. 
  • W zakrystii po Mszach św. i w kancelarii można zgłaszać zmarłych do Mszy św. zbiorowej sprawowanej codziennie przez cały listopad i wypominek jednorazowych i rocznych. Wypominki roczne są czytane przed Mszami św. o godz. 7.00, 8.30 i przed 11.30.
  • Przez cały listopad o godz. 18.00 sprawowana będzie Msza święta gregoriańska za zmarłych. W niedziele o 7.00.
  • Parafialny Zespół Caritas poszukuje kuchni gazowej z piekarnikiem aby pomóc rodzinie w naszej parafii.
  • Po Mszach św. rozdawane są obrazki z litanią do Jana Pawła II. Zachęcamy do osobistej i rodzinnej modlitwy w intencji pokoju w Ojczyźnie i na świecie, a także w intencji rodzin.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz