sobota, 6 grudnia 2014

Ogłoszenia 2014.11.02 XXXI niedziela zwykła - Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych

  • W zakrystii po Mszach św. i w kancelarii można zgłaszać zmarłych do Mszy św. zbiorowej sprawowanej  przez cały listopad /w dni powszednie o godz. 18.00  a w niedziele o 7.00/ i wypominek jednorazowych i rocznych. Wypominki roczne są czytane przed Mszami św. o godz. 7.00, 8.30 i przed 11.30.
  • Dziś o godz. 17.00 Nabożeństwo wypominkowe za zmarłych.
  • Do 8 listopada włącznie można zyskać codziennie odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych. Odpust dla zmarłych.
  • Dziś we wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych możemy zyskać odpust dla dusz w czyśccu cierpiących nawiedzając kościół, odmawiając Ojcze nasz i wyznanie wiary.\, ponadto wyrzekamy się przywiązania do grzechu, przyjmujemy Komunię.
  • W piątek o godz. 19.00  w kancelarii przygotowanie do małżeństwa.
  • W tym tygodniu przypada I piątek listopada. Wizyta u chorych od godz. 9.00. Spowiedź od godz. 16.00. Kancelaria w tym dniu nieczynna.
  • Wspólnota Rodzin zaprasza młode małżeństwa w celu utworzenia kręgu "Kościoła Domowego". Spotkanie w piątek 7 listopada  po Mszy św. o 18-tej rozpocznie film o prowokacyjnym tytule „Kto tu rządzi?” - chodzi o rodzinę, a nie zachętę do wyborów. Szczegółowe informacje na stoliku obok gazet.
  • Za tydzień spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu bierzmowania g. 16.30- grupa starsza.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz