sobota, 13 grudnia 2014

Ogłoszenia 2014.12.14 III Niedziela Adwentu


 • Dziś rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje adwentowe trwają do środy włącznie. Rekolekcje prowadzi ks. Piotr Pierzchała dyrektor wydziału katechetycznego naszej Kurii. Z racji rekolekcji kancelaria nieczynna.
 • Msza św. roratnia sprawowana w dni powszednie o godz. 7.00.
 • Za tydzień spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu bierzmowania g. 16.30 - grupa młodsza.  
 • Opłatki oraz świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom są rozprowadzane  w pomieszczeniu pod Chórem.
 • Alumni III kursu Seminarium Duchownego Diecezji Warszawsko-Praskiej zapraszają na sztukę teatralną pt. „Miecz obosieczny” na podstawie dramatu Jerzego Zawieyskiego pod tym samym tytułem. Autorem scenariusza i reżyserem spektaklu jest Jerzy Zelnik. Terminy spektakli
  14.12.2014 (niedziela) o godz. 16:00 i 19:30
  16.12.2014 (wtorek) o godz. 19:00
  20.12.2014 (sobota) o godz. 19:30
  21.12.2014 (niedziela) o godz. 16:00 i 19:30
 • Kancelaria parafialna w okresie kolędowym czynna w poniedziałki, środy, czwartki i piątki rano od godz. 7.30 do 8.00 i wieczorem po Mszach św. od godz. 18.30 do 19.00. W dni powszednie do spowiedzi przychodzimy pół godz. przed Mszą św. wieczorną.
 • Jak co roku organizujemy na Święta Bożego Narodzenia pomoc dla najuboższych rodzin mieszkających na terenie naszej parafii. Do najbliższej środy / 17 grudnia - ostatni dzień rekolekcji/ przynosimy paczki świąteczne i składamy je w kościele w pomieszczeniu pod chórem. Przynosimy żywność oraz środki czystości. Nie przynosimy ubrań.
 • Pan Gozdek właściciel plantacji świerka srebrnego zaprasza po choinki. Szczegóły na ulotkach wyłożonych na stoliku.
 • Białołęckie Kino na BOKu zaprasza na film „Karolina”. Współczesną fabułę tego filmu zainspirowała postać bł. Karoliny Kózkówny, patronki młodzieży. Obecnie niewielu twórców ma odwagę propagować wartości bliskie chrześcijaństwu, tym bardziej gorąco zachęcamy do wybrania się całą rodziną na film „Karolina”. Seanse odbędą się w dniu 21.12 (niedziela) o godz. 12.00 i 28.12 (niedziela) o godz. 15. 00. Bilety do nabycia w kasie Białołęckiego Ośrodka Kultury, także w dniu projekcji przy ul. Van Gogha 1.
 • Wizyta duszpasterska w najbliższym czasie:
  18 grudnia czwartek od godz. 1600
  ul. Modlińska od Mehoffera do granic parafii; osiedle przy ul. Modlińskiej (księża będą szli z obu stron), ul. Przylesie (poza osiedlem), Animuszu, Prząśniczek, domki jednorodzinne przy ul. Husa, ul. Modlińska przy „Forcie Piontek”.
  19 grudnia piątek od godziny 1600
  ul. Czajki, Łąkowa, Boczańska, Połoniny, ul. Chlebowa, Kibiców, Lubczyka, Ławnicza, Wąska, Wieliszewska, Pstra, Parcelacyjna, Strzybnicka, ul. Zawiślańska, Kwietniowa, Zielonych Traw, Chlubna (do Gajówki)
  20 grudnia sobota od godz. 1000
  Myśliwska, Samosiejki, Jabłoni, ul. Brzezińska  wraz z osiedlem 
 • W związku z wizytą duszpasterską prosimy o powiadamianie sąsiadów o wizycie, a także o zamykanie psów.