sobota, 6 grudnia 2014

Ogłoszenia 2014.11.23 XXXIV niedziela Chrystusa Króla Wszechświata

 • Dziś spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu bierzmowania g. 16.30- grupa starsza. Za tydzień grupa młodsza.
 • 26 listopada we środę o godz. 19.00 spotkanie rodziców dzieci komunijnych.
 • Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy Adwent. Czas radosnego oczekiwania na święta Bożego Narodzenia, a jednocześnie na powtórne przyjście Zbawiciela na końcu czasów.
 • Msze św. roratnie o godz. 7.00 rano.
 • Rekolekcje od 3 niedzieli Adwentu od 14 grudnia.
 • 30 listopada w godz. 9.00- 15.00.  w Wieczerniku odbędą się Artealia. W programie prezentacja twórczości 20 artystów i twórców rękodzieła, warsztaty i pokazy. W trakcie Artealiów odbywać się będzie kiermasz ciast. Prosimy o przyniesienie domowego wypieku. Dochód na cele charytatywne.
 • Również 30 XI w godz. 9.00- 15.00 w salce obok Wieczernika odbędzie się badanie słuchu.
 • W niedzielę 30 XI o g. 19 zapraszamy na doroczne święto muzyki sakralnej CECYLIADA. Wystąpią chóry i schole z Dekanatu Tarchomińskiego, które wspólnie wykonają również fragment Akatystu. Gościem specjalnym będzie nagradzany na wielu festiwalach w Polsce i zagranicy młodzieżowy chór Schola Cantorum Maximilianum z Józefowa k. Otwocka. Szczegóły na ulotkach rozdawanych przed kościołem.
 • W sobotę organizujemy pielgrzymkę do kościoła Najświętszej Maryi Panny Łaskawej, Patronki Warszawy. W programie nawiedzenie kościoła Matki Bożej Łaskawej, katedry św. Jana, modlitwa przy grobie Prymasa Wyszyńskiego, a także zwiedzanie z przewodnikiem Zamku Królewskiego, a także bazy technicznej lotniska Okęcie. Wyjazd sprzed kościoła o godz. 8.30. Koszt 30 zł.
 • Weronika potrzebuje rehabilitacji. Ewentualni darczyńcy mogą ją wesprzeć przez fundację pomocy dzieciom, nr konta w zakrystii i w gablocie z ogłoszeniami.
 • 1 grudnia rozpoczynamy wizytę duszpasterską.
 • Program wizyty na grudzień dostępny na kartkach,  na stronie internetowej plan całej kolędy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz