sobota, 25 października 2014

Ogłoszenia 2014.10.05 XXVII niedziela zwykła

 • Dziś na Mszach św. wręczenie różańców dzieciom i rodzinom przygotowującym się do Komunii św.
  o godz. 10.00 dla dzieci ze szkoły nr 110, Naszej Szkoły, Mentis i STO
  o godz. 11.30 ze szkoły 257 i Inspiracji.
 • Dziś spotkanie kandydatów do bierzmowania grupa młodsza g. 16.30 w kościele.
 • Trwa październik miesiąc modlitwy różańcowej. Nabożeństwa różańcowe codziennie po mszach św. wieczornych a z udziałem dzieci we wtorki, środy i czwartki o godz. 17.00.
  W tym tygodniu spotkania około godz. 19.00 zapraszamy już na różaniec około 18.35:
      - w poniedziałek Rada Duszpasterska
      - we wtorek Caritas
      - we środę rodzice dzieci komunijnych
      - we czwartek wspólnota biblijna
      - w piątek wspólnota  rodzin i przygotowanie do małżeństwa, wspólnota młodzieżowa
 • Zapisy do sakramentu Bierzmowania u ks. Jana w zakrystii. Zapraszamy od klasy trzeciej gimnazjum do II szkół średnich.
 • W piątek 10 października o  godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji ks. Jana Krysika w 30 dzień po śmierci. Ks Jan Krysik był wikariuszem w naszej parafii w latach 1987-91. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 • Wspólnota Rodzin zaprasza młode małżeństwa na spotkanie w piątek 10 października g 19.00.
 • Zbiórka ministrantów i scholi dziecięcej w sobotę o godz. 10.00. Zapraszamy nowe osoby chętne służyć pzry ołtarzu i śpiewać na Mszy św. o godz. 10.00.
 • Abp Henryk Hoser Biskup Warszawsko – Praski- kieruje do nas zachętę: Za tydzień, 12 października, będziemy obchodzili XIV Dzień Papieski pod hasłem: Jan Paweł II – Świętymi Bądźcie. Wśród wielu wydarzeń, którymi chcemy uczcić św. Jana Pawła II wyróżnia się modlitewny Apel Miasta Warszawy z Ojcem Świętym i galowy koncert Dnia Papieskiego transmitowany przez Program I Telewizji Polskiej oraz Telewizję Polonia. Odbędzie się on w przyszłą niedzielę przed kościołem Wniebowstąpienia Pańskiego w al. Komisji Edukacji Narodowej nr 101 (na Ursynowie), o godzinie 15:30. Serdecznie zachęcam do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Niech nasza obecność i modlitwa będą kolejnymi wyrazami wdzięczności za kanonizację wielkiego Polaka.
 • Z racji na dzień papieski zbiórka do puszek na dzieło: Fundacja Nowego Tysiąclecia w  przyszłą niedzielę po każdej Mszy św.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz