sobota, 8 sierpnia 2015

ogłoszenia 2015.08.09 XIX niedziela zwykła

  • Dziś taca na Dom Świętej Siostry Faustyny.
  • W tym tygodniu przypada w poniedziałek 10 VIII święto św. Wawrzyńca diakona i męczennika.
  • W sobotę Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30 i 18.00. W naszej diecezji jest to jednocześnie Uroczystość Patronki Diecezji – Matki Bożej Zwycięskiej. Uroczystości diecezjalne w konkatedrze oraz na cmentarzach w Ossowie i Radzyminie.
  • W poniedziałek 24 sierpnia o godz. 19.00 spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.
  • Zapraszamy do wspierania następujących akcji i wydarzeń duszpasterskich: Tornister pełen uśmiechu oraz Parafialny Piknik Rodzinny Odpustowo- Dożynkowy. Akcja Tornister pełen uśmiechu: wpłacamy pieniądze na zakup wyprawek i książek dla dzieci rozpoczynających rok szkolny, bądź na konto parafialne, bądź za pośrednictwem Caritasu.
  • Piknik odbędzie się w niedzielę 6 września w Parku Henrykowskim. Tu również zwracamy się o sponsorowanie wydarzenia, z którego dochód przeznaczony jest na działalność charytatywną w naszej Parafii.
  • Serdecznie witamy wszystkich gości spędzających wakacje na terenie naszej parafii. Wszystkim parafianom udającym się na wakacje życzymy odpoczynku i radosnego powrotu do domów z wakacji.
  • Przypominamy, że do końca sierpnia obowiązuje wakacyjny grafik duszpasterski. W niedziele nie ma Mszy świętej o godzinie 1300, w dni powszednie nie ma Mszy św. o godzinie 700. Kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałki, środy, czwartki i piątki w godzinach 16001730. Ks. dyżurny pod telefonem: 533 770 661

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz