sobota, 22 sierpnia 2015

ogłoszenia 2015.08.23 XXI niedziela zwykła


  • We środę przypada Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Msze św. o 9.00 i o 18.00.
  • Jutro w poniedziałek o 19.00 spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.
  • Zapraszamy do wspierania następujących akcji i wydarzeń duszpasterskich: Tornister pełen uśmiechu oraz Parafialny Piknik Rodzinny Odpustowo- Dożynkowy.
  • Piknik odbędzie się w niedzielę 6 września w Parku Henrykowskim. Zapraszamy wszystkie zespoły i wspólnoty parafialne do organizacji tego wydarzenia, prosimy również o wsparcie, dochód przeznaczony jest na działalność charytatywną w naszej parafii.
  • Zapraszamy poszczególne osiedla do przygotowania darów ołtarza na Uroczystości odpustowe w naszej Parafii.
  • 30 sierpnia za tydzień w niedzielę zostanie zorganizowana akcja informacyjna dotycząca ministerialnych planów Deprawacji w edukacji. Program: o godzinie 12.00 Msza św. w kościele św. Anny w Warszawie pod przewodnictwem ks. biskupa Michała Janochy. Od 13.00 do 17.00 Manifestacja na Placu Zamkowym oraz wystąpienia gości. Niestety po cichu forsowany jest pomysł, na permisywną seksedukację dzieci i młodzieży z pominięciem prawa rodziców do wychowywania dzieci zgodnie z własnym przekonaniem.
  • Również za tydzień o godz. 19.30 Msza za Ojczyznę. Serdecznie zapraszamy.
  • Od września wracamy do zwyczajnego porządku Mszy św. i pracy kancelaryjnej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz