wtorek, 18 sierpnia 2015

ogłoszenia 2015.08.16 XX niedziela zwykła

  • Dziś gościmy ks. Marka Jaśkowskiego proboszcza katolickiej parafii na Syberii w Surgucie. Po Mszy św. będzie rozprowadzał książki.
  • W poniedziałek 24 sierpnia o godz. 19.00 spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.
  • Zapraszamy do wspierania następujących akcji i wydarzeń duszpasterskich: Tornister pełen uśmiechu oraz Parafialny Piknik Rodzinny Odpustowo- Dożynkowy. Akcja Tornister pełen uśmiechu: wpłacamy pieniądze na zakup wyprawek i książek dla dzieci rozpoczynających rok szkolny, bądź na konto parafialne, bądź za pośrednictwem Caritasu.
  • Piknik odbędzie się w niedzielę 6 września w Parku Henrykowskim. Tu również zwracamy się o sponsorowanie wydarzenia, z którego dochód przeznaczony jest na działalność charytatywną w naszej parafii.
  • Serdecznie witamy wszystkich gości spędzających wakacje na terenie naszej parafii. Wszystkim parafianom udającym się na wakacje życzymy odpoczynku i radosnego powrotu do domów z wakacji.
  • Przypominamy, że do końca sierpnia obowiązuje wakacyjny grafik duszpasterski. W niedziele nie ma Mszy świętej o godzinie 1300, w dni powszednie nie ma Mszy św. o godzinie 700. Kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałki, środy, czwartki i piątki w godzinach 16001730. Ks. dyżurny pod telefonem: 533 770 661.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz