poniedziałek, 17 kwietnia 2017

ogłoszenia 2017.04.17 Poniedziałek Wielkanocny

  • Dzisiejsza taca na KUL.
  • Trwa oktawa Wielkiej Nocy, każdy dzień Kościół obchodzi jako uroczystość. Nie ma postu w piątek.
  • Jeszcze raz dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do przeżycia Triduum paschalnego, młodzieży oazowej wraz z rodzicami, którzy przygotowali dekorację Grobu Pańskiego, siostrom westiarkom za dekoracje kwiatowe i ciemnicę, Służbie Liturgicznej i Chórowi Ave. Serdeczne Bóg zapłać.
  • W piątek o godz. 18.00 odbędzie się uroczystość bierzmowania naszej młodzieży. Sakramentu udzielać będzie ks. biskup Marek Solarczyk. Dzień wcześniej we czwartek o godz. 1900 odbędzie się odprawa przed uroczystością.
  • Za tydzień obchodzimy niedzielę Miłosierdzia. Godzina Miłosierdzia od 1500 do 1600 wystawienie Najświętszego Sakramentu. Taca w tym dniu na dzieła Miłosierdzia Caritas.
  • Za tydzień o godz. 1600 w Wieczerniku Grupa Teatralna wystawi sztukę o błogosławionym księdzu Jerzym Popiełuszko. Zapraszamy.
  • Spotkanie kandydatów do bierzmowania grupa młodsza w przyszłą niedzielę o g. 1630.
  • Od przyszłej niedzieli Adoracja Najświętszego Sakramentu w starym kościele w od 745 do 1245.
  • Spotkanie członków Rady Duszpasterskiej w poniedziałek 24 kwietnia o 1900.
  • Katecheza dla rodziców i chrzestnych przed chrztem 27 kwietnia o godz. 1900, następna 11 maja. Katechezy dla wszystkich, którzy będą chrzcili dziecko, lub mają zamiar podjąć się zadania bycia rodzicem chrzestnym.
  • W Domu Polonii w Pułtusku przebywa 40 rodzin repatriantów w tym 51 dzieci. Jeśli ktoś ma rower w dobrym stanie i chce podarować go dla dzieci w wieku 10-17 lat. Kontakt z p. Grzegorzem Kosiorem tel. 608077773 w zakrystii. Po świętach w sobotę 22 kwietnia w godz. 1000 do 1400 zbiórka rowerów.
  • Serdecznie zapraszamy do udziału w pielgrzymce parafialnej:
  • - 16-24 września 2017 (9 dni)pielgrzymka do Chorwacji oraz Bośni i Hercegowiny. W programie nawiedzenie sanktuariów w Marija Bistrica, Medjugorje, zwiedzanie m. in. Zagrzebia, Zadaru, Splitu. Koszt 980 zł + 310 EURO. Wpłaty i zapisy w zakrystii.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz