sobota, 22 kwietnia 2017

ogłoszenia 2017.04.23 II niedziela wielkanocna

  • Dzisiejsza taca na dzieła Miłosierdzia Caritas.

  • W piątek odbyła się uroczystość bierzmowania naszej młodzieży. Sakramentu udzielił ks. biskup Marek Solarczyk. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy byli zaangażowani w formację młodzieży, animatorom za ich prawie dwuletnia troskę, księdzu Janowi za prowadzenie formacji, rodzicom za współpracę a nade wszystko za przekazywanie wiary i trud wychowania. Młodzieży za godna postawę w czasie przygotowań i uroczystości.

  • Dziś Godzina Miłosierdzia od 1500 do 1600 wystawienie Najświętszego Sakramentu w nowym kościele.

  • Dziś o godz. 1600 w Wieczerniku Grupa Teatralna wystawi sztukę o błogosławionym księdzu Jerzym Popiełuszko.

  • Od dziś co niedziela adoracja Najświętszego Sakramentu w starym kościele w godz. 745 do 1245.

  • Spotkanie członków Rady Duszpasterskiej w poniedziałek 24 kwietnia o 1900.

  • Msza św. z okazji imienin ks. Marka odbędzie się We środę 26 kwietnia o 1800.

  • Katecheza dla rodziców i chrzestnych przed chrztem we czwartek 27 kwietnia o 1900, następna 11 maja(czwartek). Katechezy są dla wszystkich, którzy będą chrzcili dziecko lub mają zamiar podjąć się zadania bycia rodzicem chrzestnym.
  • W niedzielę 7 maja będziemy gościli figurę Matki Bożej Fatimskiej, która będzie przewieziona do Rosji do parafii Tiumeń na Syberii.
  • Zebraliśmy 27 rowerów dla dzieci repatriantów z Domu Polonii w Pułtusku. Organizatorom i ofiarodawcom serdecznie dziękujemy.
  • Serdecznie zapraszamy do udziału w pielgrzymce parafialnejdo  Chorwacji oraz Bośni i Hercegowiny 16-24 września, zostało jeszcze 7 miejsc wolnych. W programie nawiedzenie sanktuariów w Marija Bistrica, Medjugorje, zwiedzanie m. in. Zagrzebia, Zadaru, Splitu. Koszt 980 zł + 310 EURO. Wpłaty i zapisy w zakrystii.
  • Wspólnota Ministrantów zaprasza młodzież na wakacyjny wyjazd wypoczynkowy w Bieszczady, organizowany w dniach 24.06 - 02.07.2017 r. W programie zajęcia sportowo-rekreacyjne, zwiedzanie m. in. Przemyśla, Zamościa, Sanoka, Krasiczyna, Łańcuta, zapory na Jez. Solińskim, nawiedzenie Kalwarii Pacławskiej, Komańczy i wiele innych atrakcji. Koszt 1200 zł. Zapisy w zakrystii. Serdecznie zapraszamy!   

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz