sobota, 9 września 2017

ogłoszenia 2017.09.10 XXIII niedziela zwykła

  • Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w wydarzenia minionego tygodnia piknik rodzinny, adorację Najświętszego Sakramentu, oraz odpust i dożynki.
  • Dziękujemy władzom dzielnicy Białołęka za wsparcie Pikniku odpustowo-dożynkowego, organizatorom i wspólnotom za przygotowanie oraz tym wszystkim, którzy wzięli udział w pikniku. Dziękuję za złożone dary ołtarza.
  • Dziś taca na nasze Seminarium Duchowne.
  • Dziś o godz. 1630 pierwsze powakacyjne spotkanie kandydatów do Bierzmowania z grupy starszej. Obecność obowiązkowa.
  • Dziś przypada 30 rocznica konsekracji starego kościoła. Program uroczystości o 1700 Nieszpory, o 1800 Msza św. w , a o g. 1900 w starym kościele odbędzie się koncert maryjny. Wystąpią znakomici artyści z Krakowa: wokalistka Agata Bernadt, pianista Joachim Mencel, znany aktor Dariusz Kowalski oraz nasz chór AVE.
  • We środę przypada 13 dzień września. W tym roku obchodzimy jubileusz 100-lecia Objawień Matki Bożej w Fatimie. Różaniec i procesja Fatimska po wieczornej Mszy św. Serdecznie zapraszamy wspólnoty na rozpoczęcie roku duszpasterskiego.
  • We czwartek przypada święto Podwyższenia Krzyża św. Msze św. o g. 700, 900 i 1800.
  • Spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych we czwartek 14 września o godz. 1800. Msze formacyjne dla dzieci komunijnych i ich rodziców na Mszy św. w każdą niedzielę o godz. 1000.
  • Za tydzień niedziela Środków Społecznego Przekazu, w naszej parafii będziemy gościli wolontariuszy z Radia Warszawa, którzy będą zbierali środki na utrzymanie radia.
  • Młodzież z III klas gimnazjalnych lub liceum pragnąca przygotować się i przyjąć Sakrament Bierzmowania w naszej parafii proszona jest o zgłaszanie się do Ks. Jana. Zapisy po Mszach św. w zakrystii lub w poniedziałki i wtorki w kancelarii parafialnej.
  • Katechezy przed chrztem dziecka we czwartek 21 września o godz. 1900 w kancelarii.
  • Katechezy przedmałżeńskie rozpoczną się w piątek 22 września o godz. 1900 w kancelarii.
  • Zapraszamy chłopców i dziewczęta ze wszystkich szkół do śpiewania w dziecięcej Scholi Totus Tuus. Próby w sobotę o godz. 1000 w Wieczerniku.
  • Młodzież z Ruchu światło życie zaprasza na spotkania uczniów od klasy IV szkoły podstawowej i starsze w każdy piątek w Wieczerniku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz