piątek, 22 września 2017

ogłoszenia 2017.09.24 XXV niedziela zwykła

• Dziś o godz. 1630 spotkanie kandydatów do Bierzmowania z grupy starszej. Obecność obowiązkowa.
    • Dziś wieczorem o 1930 Msza św. za Ojczyznę. Serdecznie zapraszamy.
    • W piątek święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Warszawie-Pradze.
    • Za tydzień uroczyste wręczenie różańców dla dzieci komunijnych na Mszy św. o godz. 1000 ze szkół 110 i 257, a o 1130 ze szkół: Inspiracja, Mentis, Nasza Szkoła i STO.
    • Spotkanie członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej jutro 25 września g. 1900.
    • Młodzież z III klas gimnazjalnych lub liceum pragnąca przygotować się i przyjąć Sakrament Bierzmowania w naszej parafii proszona jest o zgłaszanie się do Ks. Jana. Zapisy po Mszach św. w zakrystii lub w poniedziałki i wtorki w kancelarii parafialnej.
    • Katechezy przed chrztem dziecka we czwartek 5 i 19 października o godz. 1900 w kancelarii.
    • Katechezy przedmałżeńskie odbywają się piątki o godz. 1900 w kancelarii.
    • Zapraszamy chłopców i dziewczęta ze wszystkich szkół do śpiewania w dziecięcej Scholi Totus Tuus. Próby w sobotę o godz. 1000 w Wieczerniku.
    • Młodzież z Ruchu światło życie zaprasza na spotkania uczniów od klasy IV szkoły podstawowej i starsze w każdy piątek w Wieczerniku.