piątek, 15 września 2017

ogłoszenia 2017.09.17 XXIV niedziela zwykła

  • Dzisiejsza niedziela jest poświęcona w Kościele polskim środkom społecznego przekazu. Z tej okazji będziemy przed kościołem po każdej Mszy świętej zbierali do puszek środki na utrzymanie i rozwój diecezjalnego Radia Warszawa. Za materialne i duchowe wsparcie rozgłośni w imieniu dyrekcji i pracowników radia składamy serdeczne Bóg zapłać.
  • Jutro przypada święto Stanisława Kostki, zakonnika Patrona Polski, we czwartek przypada święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty. W sobotę wspomnienie św. Ojca Pio.
  • Msze formacyjne dla dzieci komunijnych i ich rodziców na Mszy św. w każdą niedzielę o godz. 1000.
  • Spotkanie członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej 25 września g. 1900.
  • Za tydzień w niedzielę o godz. 1630 spotkanie kandydatów do Bierzmowania z grupy starszej. Obecność obowiązkowa.
  • Młodzież z III klas gimnazjalnych lub liceum pragnąca przygotować się i przyjąć Sakrament Bierzmowania w naszej parafii proszona jest o zgłaszanie się do Ks. Jana. Zapisy po Mszach św. w zakrystii lub w poniedziałki i wtorki w kancelarii parafialnej.
  • Katecheza przed chrztem dziecka we czwartek 21 września o godz. 1900 w kancelarii. Katechezy są przeznaczone dla rodziców dzieci i kandydatów na rodziców chrzestnych. Następne katechezy 5 i 19 października.
  • Katechezy przedmałżeńskie rozpoczną się w piątek 22 września o godz. 1900 w kancelarii.
  • Zapraszamy chłopców i dziewczęta ze wszystkich szkół do śpiewania w dziecięcej Scholi Totus Tuus. Próby w sobotę o godz. 1000 w Wieczerniku.
  • Młodzież z Ruchu światło życie zaprasza na spotkania uczniów od klasy IV szkoły podstawowej i starsze w każdy piątek w Wieczerniku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz