niedziela, 1 października 2017

ogłoszenia 2017.10.01 XXVII niedziela zwykła

• Dziś po Mszach św. zbiórka do puszek na tych co ucierpieli w trzęsieniu ziemi w Meksyku.
    • Dziś na Mszach św. o godz. 1000 wręczenie różańców dla uczniów szkół nr 110 i 257, a o godz. 1130 dla uczniów z pozostałych szkół: Inspiracji, Naszej Szkoły, Mentis i STO.
    • Msze formacyjne dla dzieci komunijnych i ich rodziców na Mszy św. o 1000 w każdą niedzielę. Spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych we środę 11 października o 1900.
    • Dziś rozpoczyna się miesiąc październik. Nabożeństwa Różańcowe codziennie po Mszy św. wieczornej. Różaniec z udziałem dzieci w poniedziałki, wtorki, środy , czwartki o godz. 1700.
    • Dziś o godz. 1630 spotkanie kandydatów do Bierzmowania z grupy młodszej. Obecność obowiązkowa. Za tydzień w niedzielę 8 października o 1630 grupy starszej.
    • Jutro przypada wspomnienie św. Aniołów Stróżów, we wtorek święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, we środę wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, we czwartek św. Siostry Faustyny, a w sobotę wspomnienie wspomnienie Matki Bożej Różańcowej.
    • Jutro po Różańcu Wspólnota Rodzin zaprasza na spotkanie w salce obok Wieczernika. Tematem spotkania będzie drugie Przykazanie Boże: „ Nie będziesz brał Imienia Pana Boga swego nadaremno”.
    • We wtorek o 1900 spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.
    • I piątek miesiąca. Wizyty u chorych od godz. 900. Spowiedź na Mszy porannej a po południu od godz. 1600. Msze św. o godz. 700, 1630 i 1800. W tym dniu kancelaria nie będzie czynna.
    • I sobota miesiąca października. W starym kościele: Różaniec w łączności z akcją Różaniec do granic o godz. 1400 -1600 i Msza św. o godz. 1600 . W tym dniu nie będzie różańca po Mszy św. wieczornej.
    • Parafia Matki Bożej Pompejańskiej zaprasza do udziału nocnej pieszej Drodze Różańcowej Via Stella Maris. Trasa długości 17,1 km będzie biegła ulicami Białołęki. Uczestnicy Drogi Różańcowej przejdą ulicami i drogami Białołęki w ciszy i skupieniu odmawiając po drodze różaniec przy wyznaczonych punktach trasy. Nocna Droga Różańcowa rozpoczyna się Mszą św. w kościele św. Łukasza (ul. Sprawna 8) o północy z 7 na 8 października, a kończy się w kościele Matki Bożej Pompejańskiej Mszą św. o 7.00 (ul. Myśliborska 28).
    • Przygotowanie do małżeństwa najbliższe spotkanie 6 października w piątek o godz. 1900 w kancelarii.
    • Za tydzień niedziela Papieska pod hasłem: Idźmy naprzód z nadzieją! Po Mszach świętych zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
    • Za tydzień taca na Dom Świętej Faustyny w Ostrówku.