piątek, 20 października 2017

ogłoszenia 2017.10.22 XXIX niedziela zwykła

  • Dzisiejsza taca przeznaczona jest na misje.
  • Dziś o godz. 1630 spotkanie kandydatów do Bierzmowania z grupy starszej. Za tydzień w niedzielę 29 października o godz. 1630 spotkanie grupy młodszej.
  • Dziś 39 rocznica inauguracji pontyfikatu przez św. Jana Pawła II. Każdego 22 dnia miesiąca po Mszy św. wieczornej będziemy modlić się za przyczyną św. Jana Pawła II. Dziś po Mszy św. wieczornej zapraszamy na różaniec i modlitwy.
  • Nabożeństwa Różańcowe codziennie po Mszy św. wieczornej. Różaniec z udziałem dzieci w poniedziałki, wtorki, środy , czwartki o godz. 1700.
  • Katecheza przed chrztem dla rodziców i chrzestnych we czwartek 9 listopada o godz. 1900 w kancelarii.
  • Dziś rusza kawiarenka św. Stanisława Kostki. Ministranci i rodzice zapraszają na ciastko, kawę i herbatę po Mszach św.
  • Spotkanie członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej w jutrzejszy poniedziałek 23 października. Zapraszamy już na Mszę św. wieczorną i Różaniec.
  • Zbliża się listopad, miesiąc pamięci o zmarłych. W zakrystii i kancelarii przyjmujemy na wypominki jednorazowe, roczne i msze św. listopadowe za zmarłych.
  • Wspólnota Oazowa ma zaszczyt zaprosić dzieci od II do VI klasy SP na Bal Wszystkich Świętych, który odbędzie się w najbliższą sobotę 28 października w godzinach 1600-1800. Na Balu obowiązują stroje świętych lub aniołów. Serdecznie zapraszamy!
  • Za tydzień w niedzielę 29 października o godz. 19.30 Msza św. za Ojczyznę. Prelekcję o Tadeuszu Kościuszce wygłosi p. Mirosław Jeziorski. Serdecznie zapraszamy.
  • Pielgrzymka do Gietrzwałdu, Będomina i Gdańska 4- 5 listopada . wyjazd 4 listopada 0 6.00. Serdecznie zapraszamy.
  • Ponad 90% aborcji w polskich szpitalach to zabijanie dzieci podejrzanych o chorobę i upośledzenie. Zamiast pomagać – zabija się je w okrutny sposób. Nawet wówczas, gdy niewinne dziecko przeżywa aborcję, nie udziela się mu pomocy. Niestety polskie prawo na to pozwala. Możemy powstrzymać to zbijanie. Dziś i za tydzień odbywa się zbiórka podpisów pod obywatelskim projektem ustawy, która ma na celu zatrzymanie zabijania chorych nienarodzonych dzieci. Podpisać się pod nim może każdy, kto ukończył 18 rok życia. Potrzebne dane to: Imię i Nazwisko, adres zamieszkania, nr PESEL i podpis. Inicjatywa ta uzyskała poparcie naszego biskupa Henryka Hosera. Listy na których wyrażamy poparcie dla inicjatywy są wyłożone są na stoliku przy wyjściu z kościoła.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz