sobota, 7 października 2017

ogłoszenia 2017.10.08 XXVII

   • Dziś taca na Dom Świętej Faustyny w Ostrówku.
   • Dziś niedziela papieska po Mszach św. zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, wspierającą młodzież z ubogich rodzin w zdobyciu wykształcenia.
   • Spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych we środę 11 października o 1900.
   • Dziś o godz. 1630 spotkanie kandydatów do Bierzmowania z grupy starszej. Obecność obowiązkowa.
   • Spotkanie członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej w poniedziałek 23 października o godz. 19.00.
   • Nabożeństwa Różańcowe codziennie po Mszy św. wieczornej. Różaniec z udziałem dzieci w poniedziałki, wtorki, środy , czwartki o godz. 1700.
   • Za tydzień o godz. 13.00 Msza św. dziękczynno-błagalna w intencji Pracowników, uczniów szkoły 257. Szkoła ta obchodzi jubileusz 100 lecia istnienia.
   • Za tydzień 15 października o godz. 1630 dodatkowa Msza św. na rozpoczęcie cyklu przygotowań do sakramentu bierzmowania grupy młodszej.
   • Przygotowanie do małżeństwa najbliższe spotkanie 13 października w piątek o godz. 1900 w kancelarii.
   • Młodzież i dorosłych zapraszamy do śpiewania w naszym chórze parafialnym AVE. Próby odbywają się w piątki o godzinie 19.15 na chórze.
   • Fundacja Szansa dla Niewidomych istnieje 25 lat. Z okazji swoich urodzin zaprasza na warszawski Torwar 16 października na Wielką Galę, objętą honorowym patronatem Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudę oraz Jego Małżonkę Agatę Kornhauser-Dudę. Wystąpią wybitni polscy artyści: Kasia Cerekwicka, Kasia Moś, Hania Stach, Marek Piekarczyk, Mate-o i Sorry Boys. Głównym wykonawcą będzie Mietek Szcześniak, a gościem specjalnym Janusz Skowron - najwybitniejszy polski pianista jazzowy. Gości zabawią Błażej Krajewski ze StandUp Polska i Wojtek Makowski, medalista igrzysk paraolimpijskich w Rio, w skeczu „Ślepy los na wesoło”. Podczas kulminacyjnego punktu Gali, na Torwarze zgaśnie światło, a widzowie rozświetlą halę wcześniej rozdanymi światełkami i zamanifestują „My nie widzimy nic, a Wy – czy widzicie nas?” Gala jest organizowana w ramach ogólnopolskiej kampanii informacyjnej „Jesteśmy razem: - młodzi i starsi, sprawni i niepełnosprawni, zaangażowani i empatyczni, wszyscy, którzy chcą budować świat otwarty dla każdego. Serdecznie zapraszamy! Bilety są dostępne na stronie ebilet.pl i eventim.pl oraz w sieci Empik! Kupując bilety wspieramy Fundację i niewidomych! Z kolei 18 października Fundacja zaprasza na mszę świętą w intencji niewidomych, która odbędzie się w Bazylice Archikatedralnej p.w. Męczeństwa św. Jana Chrzciciela w Warszawie o godz. 9:30. Mszę świętą poprowadzi Biskup Piotr Jarecki. Za tydzień 15 października członkowie Fundacji Szansa dla Niewidomych będą rozprowadzali bilety cegiełki po Mszach św. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz