sobota, 11 listopada 2017

ogłoszenia 2017.11.12 XXXII niedziela zwykła

  • Dziś gościmy z kazaniami ks. Maxima Padlewskiego proboszcza z Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Chersonie na Ukrainie. Po Mszach św. będziemy mogli wesprzeć jego parafię w pracach renowacyjnych.
  • Dziś dzieci przygotowujące się do I Komunii otrzymają książeczki: g. 10.00 SP 110 i 257, a o 11.30 pozostałe szkoły: Mentis, Nasza Szkoła, STO i Inspiracja.
  • Dziś o godz. 1630 spotkanie kandydatów do Bierzmowania z grupy młodszej. Za tydzień w niedzielę 19 listopada o godz. 1630 spotkanie grupy starszej.
  • Dziś spotkanie Wspólnoty Papieskiej po Mszy św. wieczornej.
  • Za tydzień kawiarenka św. Stanisława Kostki. Ministranci i rodzice zapraszają na ciastko, kawę i herbatę po Mszach św.
  • Spotkanie członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej w poniedziałek 20 listopada o 19.00.
  • Za tydzień ks. Grzegorz Mioduchowski proboszcz z Nadmy będzie głosił kazania i zbierał ofiary na budowę kościoła.
  • W tym roku wizytę duszpasterską rozpoczniemy w poniedziałek 27 listopada tuż po Niedzieli Chrystusa Króla.
  • W niedzielę 19 XI razem z Władzami Dzielnicy i Fundacją AVE zapraszamy na Mszę św. o godzinie 18, podczas której poświęcone zostaną tablice upamiętniające ofiary tzw. "Sierpniowego Dramatu Płud" - mieszkańców Płud, Dąbrówki i Choszczówki, którzy zostali aresztowani 30 sierpnia 1944 roku i zamordowani w nieznanym do dziś miejscu. To jedno z ważniejszych wydarzeń lokalnej historii. Tablice zostaną umieszczone na kapliczce przy ul. Strzybnickiej. Po Mszy św., o godzinie 19 odbędzie się w naszej świątyni wyjątkowy koncert PIEŚŃ NADZIEI - pro memoria ofiar.
   Wystąpi
    50 muzyków - połączone chóry Chóry AVE i OKTAWIAN oraz ORKIESTRA DĘTA MIASTA ZĄBKI pod dyrekcją Barbary Hijewskiej. Zabrzmią utwory Mozarta, Beethovena, Świdra, św. Teresy, o. Kusza i wielu innych. Wstęp wolny, szczegóły na plakatach i ulotkach rozdawanych przed kościołem. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz