sobota, 20 stycznia 2018

ogłoszenia 2017.01.21 III niedziela zwykła

  • Wczoraj odbył się ingres biskupa Romualda Kamińskiego do katedry.
  • Trwa tydzień modlitw o jedność chrześcijan. Hasło Tygodnia w 2018 r. brzmi: Prawica Twoja wsławiła się mocą (Wj 15,6).
  • Dziś po wieczornej Mszy św. spotkanie Wspólnoty Papieskiej.
  • W poniedziałek 22 stycznia zapraszamy na nabożeństwo papieskie. W roku 40 -tym od rozpoczęcia pontyfikatu św. Jana Pawła II będziemy dziękować Bogu za otrzymywane osobiście i jako wspólnota parafialna łaski za jego wstawiennictwem, a także prosić o dalszą opiekę i błogosławieństwo. Podziękowania i prośby można składać do przygotowanego koszyka przy relikwiach.
  • W tym roku obchodzimy setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. W program przygotowań wpisuje się nasza modlitwa w ostatnie niedziele miesiąca podczas Mszy św. za Ojczyznę. Cykl krótkich prelekcji po Mszach św. poświęcony zostanie w tym roku głównie okolicznościom i wydarzeniom towarzyszącym odzyskaniu prze znasz naród niepodległości. Serdecznie zapraszamy w przyszłą niedzielę 28.01 o godz. 19.30 na Mszę św., po której usłyszymy o "Uwarunkowaniach i przyczynach utraty przez Polskę niepodległości w XVII w."
  • Z racji wizyt duszpasterskich w styczniu kancelaria parafialna będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach porannych 7.30 – 8.30, oraz w sobotę po Mszy św. wieczornej od g. 19.00.
  • Program wizyty duszpasterskiej w najbliższym czasie:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz