sobota, 13 stycznia 2018

ogłoszenia 2018.01.07 Niedziela Chrztu Pańskiego

• Dziś przypada Niedziela Chrztu Pańskiego kończy się okres Bożego Narodzenia.
    • Dziś o 16.30 spotkanie kandydatów do bierzmowania grupa starsza.
    • Dziś w Wieczerniku o godz. 14.00 do 17.00 odbędzie się konkurs kolędowy dla uczniów z różnych szkół. Serdecznie zapraszamy.
    • Spotkanie członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej w poniedziałek 8 stycznia o godz. 19.00.
    • Spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas we wtorek 9 stycznia o 19.00.
    • Powstała kolejna inicjatywa naszych parafian rozwiązania problemu parkowania przy naszym kościele. W ramach budżetu partycypacyjnego proponowane jest zbudowanie zatoki do parkowania samochodów po drugiej stronie ul. Klasyków od ul. Krokwi do Fletniowej. Autorzy tej propozycji będą zbierać podpisy po Mszach św. w dwie najbliższe niedziele. Prosimy o poparcie tej inicjatywy i składanie podpisów.
    • Z racji wizyt duszpasterskich w styczniu kancelaria parafialna będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach porannych 7.30 – 8.30, oraz w sobotę po Mszy św. wieczornej od g. 19.00.