sobota, 13 stycznia 2018

ogłoszenia 2018.01.14 II niedziela zwykła

  • Dziś obchodzimy Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy.
  • W najbliższą sobotę, 20 stycznia, o godzinie 11:00 odbędzie się ingres bpa Romualda Kamińskiego do katedry. Ingres to liturgiczna inauguracja posługi ks. bpa w naszej diecezji. Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu.
  • Dziś o 16.30 spotkanie kandydatów do bierzmowania z grupy młodszej.
  • Jutro o 19.00 Spotkanie Wspólnoty Rodzin. Tematem spotkania będzie V przykazanie Boże: Nie zabijaj. Temat aktualny. Zapraszamy.
  • 18 stycznia rozpoczynamy tydzień modlitw o jedność chrześcijan. Hasło Tygodnia w 2018 r. brzmi: Prawica Twoja wsławiła się mocą (Wj 15,6).
  • Powstała kolejna inicjatywa naszych parafian poprawienia warunków parkowania przy naszym kościele. W ramach budżetu partycypacyjnego proponowane jest zbudowanie zatoki do parkowania samochodów po drugiej stronie ul. Klasyków od ul. Krokwi do Fletniowej. Autorzy tej propozycji zbiera podpisy po Mszach św. Prosimy o poparcie tej inicjatywy i składanie podpisów.
  • Z racji wizyt duszpasterskich w styczniu kancelaria parafialna będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach porannych 7.30 – 8.30, oraz w sobotę po Mszy św. wieczornej od g. 19.00.  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz